Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Dziesmu un deju svētki

Jūlija Apsīte ir Dziesmu un deju svētku vēstnese Vecumnieku novadā. Meitene dzimusi Kijevā, bet pirms diviem gadiem pārvācās uz tēva dzimteni Latvijā. Kopš 2010. gada, kad Jūlija pirmo reizi iepazina Latviju, viņa šeit pavadījusi visas vasaras un apguvusi latviešu valodu.

Tuvojoties Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai, arvien gaidītāki ir arī XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kuri apliecina latviešu degsmi, neatlaidību, mīlestību un spēku. Esam vienota tauta, tāpēc, atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, Valsts asinsdonoru centrs kārtējo reizi aicina apliecināt, cik vienoti spējam būt, šoreiz, sniedzot vissvarīgāko – dzīvību, ziedojot asinis.

No 11. līdz 22. aprīlim ikviena Zemgales tautu meita un ikviens tautu dēls, kas sevi uzskata par īsteniem Dziesmu un deju svētku patriotiem, aicināti piedalīties konkursā un kļūt par sava reģiona Svētku vēstnešiem. Kopumā tiks izraudzīti pieci vēstnešu pāri – pa vienam pārim Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Vēstneši tiks aicināti piedalīties īpašos XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku ieskandināšanas pasākumos.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933