Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Tehniskās jaunrades diena Vecumnieku vidusskolā sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu Pašpārvaldi notika 9. februārī.

Šajā mācību gadā Valsts izglītības satura centrs ESF projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” (8.3.2.1./16/I/002) ietvaros izstrādāja jaunas vadlīnijas skolēnu zinātniskās pētniecības darbu izstrādei un vērtēšanai, kā arī veica izmaiņas ZPD konferenču organizēšanas kārtībā.

9 .februārī plkst. 11.00 Vecumnieku vidusskolā notiks Tehniskās jaunrades diena. Skolā viesosies sadarbības partneri no Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātes, kā arī Studentu parlaments ar draugiem no citām fakultātēm.

Arī šogad Vecumnieku novada dome aicina ikvienu skolēnu viesoties novada domē Ēnu dienas ietvaros, tādējādi gūstot vērtīgu pieredzi savas karjeras plānošanā. Piedāvājam ielūkoties 13 dažādās profesijās, tostarp vadības, finanšu, sabiedrisko attiecību un citās nozarēs.

26. janvārī Misas vidusskolas 5. – 9. klašu erudītākie skolēni veidoja jauktās komandas, lai piedalītos spēlē „Gudrs – vēl gudrāks”, kuras tēma bija „Mana Latvija”. Šis pasākums tika organizēts ES finansētā projekta „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (Nr. 8.3.2.2/16/I/001) ietvaros.

Pirmo reizi vēsturē š.g. 25. janvārī Valles vidusskolā, Vecumnieku novadā notika 64 lauciņu dambretes čempionāts. Tajā piedalījās vairāk nekā puse visas skolas skolēnu, sākot no 1. līdz pat 9. klasei, kā arī 12. klases skolēni.

Pēdējā laikā daudz tiek runāts par Valsts izglītības satura centra projektu „Kompetenču pieeja mācību saturā”. Ir paredzēts, ka projekta realizēšanas rezultātā skolēni pratīs kompleksi lietot iegūtās zināšanas, apgūs prasmi mācīties, kļūs atvērtāki dažādiem viedokļiem un spēs analizēt iegūto informāciju.

Zemkopības ministrija jau divpadsmito reizi izsludina par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens 2018”. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.

Janvāris Skaistkalnes vidusskolā tradicionāli ir 1991. gada janvāra notikumu atceres laiks. To dienu  kontekstā mūsu skolā ir viesojušās sabiedrībā pazīstamas personības – kinorežisors Zigurds Vidiņš, aktieris Vilis Daudziņš, Barikāžu muzeja direktors Renārs Zaļais, atvaļināts pulkvedis, jurists Andris Bunka, Latvijas Juristu apvienības (LJA) vadītājs, Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējs Rihards Bunka, Trīszvaigžņu ordeņa kavalierisValērijs Markuns, jurists un politologs Tālavs Jundzis, kā arī skaistkalnieši – to dienu aculiecinieki un dalībnieki – Ivars Biezais, Modris Zaurs, Kārlis Dūmiņš.

Trīs Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas puiši – Patriks Sproģis, Jānis Kristiāns Saule un Adrians Marks Lapa – piedalījās I Zemgales reģiona mūzikas skolu Sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkursā, iegūstot labu žūrijas novērtējumu. Patriks Sproģis un Jānis Kristiāns Saule saņēma Atzinības, kas pielīdzināmas 4.vietai. Jāpiebilst, ka Jāni Kristiānu Sauli līdz III vietai šķīra vien nieka 0,2 punkti.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933