Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

16.aprīlī Latvijas koklētāju ansambļu skatē iegūtais I pakāpes diploms Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansamblim "Skandīne" atver durvis uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem. 

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēknis Dāvis Lukša 16.aprīlī  atgriezies no XVI Starptautiskā akordeonistu -  solistu konkursa “Naujene 2018” ar godpilno III vietas diplomu.

Tehniskās jaunrades diena Vecumnieku vidusskolā sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu Pašpārvaldi notika 9. februārī.

 Latvijas Transatlantiskā Organizācija (LATO) un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija izsludina eseju konkursu par tematiem “NATO nozīme manas valsts drošībā ”, “ Kāpēc ir svarīgi sargāt Latviju?”, kurā aicina piedalīties ikvienu jaunieti vecumā līdz 21 gadam.

Domājot par jauno skrējēju un maratonistu paaudzi, kā arī iespējām skriešanas svētkus padarīt pieejamus ikvienam, Lattelecom Rīgas maratons sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un Latvijas Sporta federāciju padomi aicina skolas un skolēnus no visas Latvijas sacensties Latvijas Skolu kausā. Kausa izcīņas ietvaros 2500 bērniem būs iespēja piedalīties Lattelecom Rīgas maratonā 6 km distancē vai Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā 4,2 km distancē par pazeminātu dalības maksu – 1,50 EUR. Pārējo dalības maksu sedz Rīgas dome un Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar

Valsts izglītības attīstības aģentūra 2018. gadā no 25. līdz 26. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga) organizēs nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu “SkillsLatvia 2018”.

7.aprīlī Rīgas 6.vidusskolā pulcējās jauniešu orķestri no visas Latvijas, lai piedalītos II Latvijas izglītības iestāžu simfonisko orķestru, kamerorķestru un stīgu orķestru festivālā – konkursā “Con Anima”. Ar prieku un lepnumu sveicam apvienoto Vecumnieku un Baldones  jauniešu simfonisko orķestri “Draugi” un tās diriģenti Solvitu Loku ar skaistu uzstāšanos un iegūto 1. pakāpes diplomu un 2.vietu savā grupā (3.vieta starp Latvijas izglītības iestāžu orķestriem)!

No 9. aprīļa Skaistkalnes pagasta pārvaldes zālē ir iepazīstama ceļojošā izstāde “Lielas zivis, mazas zivis”. Tajā var iepazīt dažādas Latvijas jūras piekrastē un saldūdeņos sastopamās zivis, uzzināt par šo zivju uzbūvi, vairošanos, ēdienkarti un dzīves vidi.

Mecenāts Edvīns Samulis ir gandarīts par stipendiātu panākumiem un ik gadu apbalvo izcilākos fonda studentus sarīkojumā ,,Stipendija par izcilību’’. Šogad, 4. aprīlī, restorānā “Muusu” stipendijas tika piešķirtas jau vienpadsmito reizi. Starp 15 izcilniekiem bija arī skaistkalniete Kitija Mikalaucka. Meitene mācās Latvijas Universitātes 3. kursā par pirmsskolas izglītības pedagogu, un pasākumā saņēma 200 Eur stipendiju.

Biznesa, Mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA”  sadarbībā ar Izglītības Kvalitātes Valsts Dienests (IKVD) aicina uz tālākizglītības kursiem  “Mijsakarības izglītībā: kvalitāte,  uzraudzība, līderība, finanses”. Apmācības notiks 13. aprīlī plkst. 10:00 augstskolas “RISEBA” telpās.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933