Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Skaistkalnes vidusskola uzņem audzēkņus 2018./2019. mācību gadam dažādās mācību programmās un pieskatīšanas grupā.

Vecumnieku novada Domes pirmskolas izglītības iestāde "Cielaviņa” aicina darbā saimniecības daļas vadītāju (0,5 slodzes), kasieri (0.15 slodzes) ar šī gada 1. augustu.

Vecumnieku novada Domes pirmsskolas izglītības iestāde „CIELAVIŅA” piedāvā bērniem vecumā no 1,5 - 7 gadiem pirmsskolas izglītības apguvi.

Vecumnieku vidusskola uzņem audzēkņus 10. klasē šādās programmās:

Misas vidusskola aicina audzēkņus pieteikties mācībām 1. un 10. klasē.

Skolā ir radoša, draudzīga un droša mācību vide, sevis pilnveidošanas iespējas dažādos interešu izglītības pulciņos.

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansamblim “Skandīne” šis gads ir īpašs – pārliecinoši izcīnīts I pakāpes diploms Vispārējo Dziesmu un deju svētku koklētāju ansambļu skatē un žūrijas “ceļazīme” uz fināla konkursu, kur meitenes skaistā un muzikālā cīņā izcīnīja III vietu Latvijā savā grupā. Tas ir neatlaidības un liela darba rezultāts.

Dienu pirms mācību gada noslēguma Vecumnieku tautas namā pašvaldības pārstāvji sveica labākos skolēnus un pateicās viņu pedagogiem, pasniedzot atzinības rakstus un naudas balvas.

Maijā Misas un Vecumnieku vidusskolu skolēni devās mācību vizītēs, kas tika organizētas ESF projekta Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” Nr. 8.3.2.2/16/I/001 ietvaros.

6. jūnijā pulksten 10.00 Jūrmalas Kultūras centrā Majoros norisināsies Latvijas vecāku forums “Vecāki 2030”, lai informētu un skaidrotu pilnveidotā mācību satura piedāvājumu, kā arī iedvesmotu pārmaiņu ieviešanas procesiem skolās. Pasākuma organizatori aicina piedalīties vecākus, vecvecākus, bērnu aprūpētājus – audžuvecākus un aizbildņus.

Skaistkalnes vidusskola uzņem audzēkņus 2018./2019. mācību gadam dažādās mācību programmās un pieskatīšanas grupā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933