Aktuālais

Vidusskolēnus aicina pieteikties mācību stipendijām

07.12.2017

Sabiedriskā labuma organizācija United World Colleges (UWC) Latvija aicina akadēmiski spēcīgus, zinātkārus un sociāli aktīvus 10. un 11. klašu skolēnus pieteikties stipendiju konkursam UWC skolu tīklā. Uzvarētājiem ir iespēja iegūt stipendiju līdz pat 100% apmērā divus gadus ilgai mācību programmai, kuru absolvējot, jaunieši iegūs starptautiski atzīto vidējās izglītības diplomu International Baccalaureate.

Lai piedalītos konkursā, jauniešiem jābūt 15-17 gadus veciem un gataviem sevi apliecināt trīs konkursa kārtās. UWC vērtē kandidātus, balstoties uz jauniešu potenciālu un sasniegumiem, neatkarīgi no to finansiālā stāvokļa, tautības, rases vai reliģiskās pārliecības. Uzvarētājiem būs gods pārstāvēt Latviju kādā no koledžām, dzīvojot un mācoties starptautiskā vidē.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 14. janvārim.

Konkursa nolikums un iesniedzamo dokumentu saraksts ir pieejams organizācijas mājas lapā: www.lv.uwc.org/pieteikties

UWC kustība radās pēc Otrā pasaules kara ar mērķi izmantot izglītību un kopīgu pieredzi, lai veicinātu mieru pasaulē un meklētu risinājumus ilgtspējīgai attīstībai. No vienas koledžas, dibinātas 1962. gadā (UWC Atlantic Velsas dienvidos), kustība ir izaugusi līdz 17 starptautiskām koledžām četros kontinentos. Divu gadu mācību programma apvieno augstus akadēmiskos standartus ar aktivitātēm, kas veicina sociālo atbildību un līderspējas. Latvijā UWC kustība darbojas kopš 1992. gada, katru gadu izsludinot konkursu par vairāku ceļazīmju iegūšanu kādā no UWC koledžām.

Jeļena Fomiškina
UWC Latvija valdes priekšsēdētājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA