Aktuālais

Iespēja piedalīties starptautiskā konferencē par karjeras izglītību

22.10.2017

Foto: www.jurmala.lv

Karjeras izglītība un karjeras vadības prasmes 21. gadsimtā pasaulē ir krasi mainījušās, jo globālā tirgus un uz zināšanām balstītas ekonomikas un sabiedrības apstākļos indivīdiem ir nepieciešams nepārtraukti uzlabot savas prasmes un apgūt jaunas kompetences. Karjeras attīstības atbalstu vairs nevar uzskatīt vienīgi par lietderīgu indivīdam pārejā no viena izglītības līmeņa uz citu un no mācībām uz darba vidi.

Karjeras vadības prasmes tiek uzskatītas par vadošām individuālām prasmēm, kas palīdz plānot, organizēt, vadīt un kontrolēt savu iekšējo un ārējo resursu efektīvu izmantošanu dzīves mērķu sasniegšanai, lai ikkatrs spētu uzņemties atbildību par savas karjeras attīstības vadību mūža garumā.

Kādā vecumā ir jāuzsāk karjeras izglītība, kur to visefektīvāk veikt – klasē vai uzņēmumā, kā to darīt, kādas metodes un paņēmienus pielietot? Par šiem un citiem jautājumiem debatēsim starptautiskajā konferencē par karjeras izglītību Latvijā un Eiropā “Karjeras izglītība – Kad? Kur? Kā?”.

Konferenci organizē Jūrmalas pilsētas dome un Jūrmalas interešu izglītības iestāde sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību un Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociāciju.

Konferences mērķis: veidot uz teorētiskajām atziņām un praktisko pieredzi balstītu dialogu par karjeras izglītības aktuālajiem jautājumiem.

Konferences pirmajā dienā plānota informācija par karjeras izglītības aktualitātēm Latvijas darba tirgus kontekstā; par karjeras izglītības attīstības scenārijiem un iespējām Eiropā un Latvijā. Labās prakses pieredzē dalīsies Jūrmalas un citu Latvijas pilsētu un novadu pārstāvji, kā arī Lietuvas kolēģi. Otrā diena būs veltīta darbam grupās pieredzējušu speciālistu vadībā.

Konferences norises laiks: 2017. gada 8. un 9. novembris.

Konferences norises vieta: Jūrmalas Kultūras centrs, Jomas iela 35.

Konferences dalībnieki: mācību priekšmetu pedagogi; pedagogi karjeras konsultanti; pašvaldību pārstāvji; uzņēmēji – darba devēji; izglītības iestāžu vadītāji; jaunieši (strādājošie un studenti); interesenti.

Dalības maksa (viens dalībnieks) – 10 EUR.

Tiem, kuri vēlas saņemt Jūrmalas pilsētas izstrādāto Karjeras izglītības programmu 1.–12. klases skolēniem, dalības maksa – 15 EUR.

Dalības maksas kārtība ir norādīta reģistrācijas veidlapā.

REĢISTRĒŠANĀS konferencei.

Reģistrāciju konferencei lūdzam veikt līdz 2017. gada 3. novembrim. Organizatori patur tiesības reģistrāciju pārtraukt pie 200. dalībnieka piereģistrēšanās.

Naktsmītni organizatori nenodrošina.

Ināra Dundure,
Latvijas Pašvaldību savienība
67508533, 26486654
inara.dundure@lps.lvKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA