Aktuālais

Misā koši atzīmē mācību gada noslēgumu

29.06.2017

Foto: Alise Dreimane

2016./ 2017. mācību gada noslēgums Misas vidusskolā bija darbīgs, radošs, gandarījuma un pārsteigumu pilns.

29. maijā skolā valdīja radošs gars, tika aizsākta jauna tradīcija – Mākslas diena. Skolotāja Gunita Jefremova ar domubiedriem – sākumskolas skolotājām Agritu Ivanovsku un Skaidrīti Liniņu – bija sagatavojusi vairākas radošās darbnīcas. Tajās varēja krāsot mandalas, apgleznot koka dēlīšus, zīmēt skolu, veidot pītu lupatiņu paklāju, darināt rotas, aplicēt ziedu pļavu. 

30. maijā Eko dienas pasākumi veiksmīgi mijās ar sportisko rogainingu. Skolotāja Iluta Soma aicināja skolēnus veidot plakātus, risināt dažādus uzdevumus par veselīgu dzīvesveidu un vidi. Savu “trāpīgumu” skolēni un skolotāji varēja pārbaudīt arī šaujot mērķī, ko vadīja Vecumnieku novada jaunsargu vienības instruktors Igors Kazakovs. Savukārt sporta tūrisma pulciņa vadītāja Ingrīda Vaisjune bija sagatavojusi fotoorientēšanās sacensības Misas ciematā un tā apkārtnē.

31. maija rītā skolēni un skolotāji satikās pie skolas, lai visi kopā sasveicinātos ar vasaru, priecātos par gada veiksmēm, apsveiktu čaklākos audzēkņus un dotos vasaras brīvdienās. Direktore Anna Balgalve bija sagādājusi visiem jauku pārsteigumu, katrai klasei dāvinot balonu, ar kuru debesīs tika palaists vēstījums. Interešu izglītības pulciņu dalībnieki par aktīvu darbošanos un augstiem sasniegumiem saņēma gardus kliņģerus. Dienas  nogalē uz Pateicības pēcpusdienu tika aicināti skolēni, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus mācību priekšmetu olimpiādēs un sportā, viņu vecāki, skolotāji un Skolas padome.

2016./17.mācību gadā 54 Misas vidusskolas skolēni piedalījušies 17 Vecumnieku novada un starpnovadu mācību priekšmetu olimpiādēs, gūstot godalgotas vietas un atzinības 12 no tām.

 • Anna Jaunzeme, 11. kl. – 1.v. latviešu valodas, 2.v. bioloģijas, 3.v. ekonomikas, 3.v. fizikas olimpiādēs, 1.v. skolēnu ZPD konferencē novadā un 3.pakāpes diploms Latvijas mērogā;
 • Marika Sadovina, 11.kl. – 2. v. publiskās runas konkursā (angļu valodā), 3.v. novada izglītojamo ZPD konferencē;
 • Donna Dumbraite, 11.kl. – atzinība bioloģijas olimpiādē;
 • Vera Ļeonoviča, 10.kl. – 1.v. krievu valodas olimpiādē;
 • Laura Laputa, 9.kl. – 2.v. krievu valodas, atzinība latviešu valodas olimpiādē;
 • Viktorija Šmidte, 9.kl. – 1.v. vizuālās mākslas olimpiādē;
 • Diāna Kozlovska, 9.kl. – 2.v. krievu valodas olimpiādē;
 • Elmārs Spalva, 8.kl. – 3.v. angļu valodas, atzinība mājturības olimpiādē;
 • Aigars Šabanovičs, 8.kl. – 1.v. mūzikas olimpiādē;
 • Viktorija Šakirova, 7.kl. – 3.v. vizuālās mākslas olimpiādē;
 • Tīna Spalva, 6.kl. – atzinība matemātikas olimpiādē;
 • Anna Bērziņa, 5.kl. – 2.v. mūzikas olimpiādē;
 • Renāts Oļehnovičs, 5.kl. – 2.v. matemātikas olimpiādē;
 • Estere Freimane, 2.kl. – 3.v. vizuālās mākslas olimpiādē;
 • Labākie sportisti – Aleksis Karpovs, Daniels Griba, Gatis Dumbris, Reinis Diena, Niks Lobačs, Lauris Dūra.

Skolas administrācija pateicās šo skolēnu pedagogiem – Loretai Orinskai, Aijai Ozoliņai, Zentai Gasjūnei, Ingrīdai Vaisjunei, Antrai Pārumai, Olgitai Vizulei, Ilutai Somai, Zaigai Jēgerei, Mārītei Ozolai, Ingai Spangerei, Laimai Oborunei, Aldim Bensonam, Annai Balgalvei, Jurim Orinskim! Pateicības vārdi tika veltīti arī skolēnu vecākiem par dažādo atbalstu un līdzi jušanu, kā arī Austrim Ostrovskim par atsaucību un skolēnu vešanu uz olimpiāžu norises vietām!

Pasākuma dalībniekus ar saviem priekšnesumiem priecēja Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi Kristofers Emanuels Pavārs, Patrīcija Felicita Pavāre un Markuss Miklašēvičs.

Misas vidusskolas administrācija vēl visiem jauku atpūtu vasarā un vēl labākus panākumus nākamajā skolas gadā!

Agita Dreimane,
Misas vidusskolas lietvedeKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA