Aktuālais

Piedalies konkursā „Laižam uz Prāgu mācīties!”

27.01.2017

Aģentūra Education Centre Durbe, kas piedāvā mācības un studijas ārzemēs bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, sadarbībā ar valodu un sporta nometni MSM Academy aicina jauniešus vecumā no 14 līdz 18 gadiem piedalīties konkursā, kura galvenā balva – bezmaksas brauciens uz divu nedēļu angļu valodas nometni Čehijā, Prāgā.

Konkurss norisināsies trīs kārtās no 2017. gada 30. janvāra līdz 4. aprīlim.

Pirmās divas konkursa kārtas ietvers jautājumus par Prāgu un Čehiju, to vēsturi un tradīcijām, kā arī International Union of Youth un Education Centre Durbe programmām. Savukārt pēdējā kārtā būs jāveido radošs projekts.

Plašāka informācija par konkursu, nolikums un pirmās kārtas jautājumi atrodami Education Centre Durbe mājaslapā.

Apbalvošanas ceremonija notiks 22. aprīlī. Konkursa uzvarētājs saņems galveno balvu, kurā iekļauts: angļu valodas kursi, futbola, fitnesa vai tenisa treniņi (pēc vēlmes), dzīvošana, ēdināšana, aizraujoša izklaižu programma un ekskursijas uz populārākajiem apskates objektiem Prāgā un Čehijā, aviobiļete Rīga – Prāga – Rīga.

Otrās un trešās vietas ieguvējus, kā arī 10 interesantāko radošo projektu autorus gaida jaukas balvas no mūsu konkursa sponsoriem Jāņa Rozes grāmatnīcas, Stenders, Opera Hotel & SPA restorāna Boulevard 33, Ze Donats, MSM Academy nometnes Prāgā, kā arī Čehijas Republikas vēstniecības Rīgā.

„Laižam uz Prāgu mācīties!” konkursa mērķis ir popularizēt Čehiju kā lielisku galamērķi skolēnu atpūtai un mācībām un iepazīstināt sabiedrību ar populārākajām mācību programmām Prāgā, kā arī atbalstīt skolēnu vēlmi pilnveidot angļu valodas zināšanas un uzturēt sevi labā fiziskajā formā.

Piedalies, iepazīsti Čehiju, parādi savu erudīciju un radošumu un brauc uz Prāgu bez maksas! Vēlam veiksmi visiem dalībniekiem un ceram uz tikšanos balvu pasniegšanā aprīlī!

 

Education Centre Durbe
67225586
pasts@durbe.edu.lvKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA