Aktuālais

Vecumnieku vidusskolas audzēkne uzvar starptautiskā konkursā

03.11.2017

Vecumnieku vidusskolas 12. klases audzēkne Žaklīna Rodņina ieguvusi augsto 1. vietu savā vecuma grupā V Starptautiskās vizuālās mākslas konkursā “Dažāda pasaule 2017”, pārstāvot Vecumnieku vidusskolu tēmā “Nacionālās vērtības”.

Konkursa dalībnieki tika rosināti padomāt par katras valsts kultūru raksturojošām vērtībām dažādās mākslas jomās, kuras veido ikviena valsts iedzīvotāja kultūras pieredzes pamatu, nodrošinot piederības izjūtu savai valstij, par izcilāko un ievērojamāko mākslas darbu un kultūras vērtību kopumu, kas atspoguļo nācijas visu laiku nozīmīgākos sasniegumus kultūrā. Par vērtībām, kas nodrošina piederību valstij, raksturo tās savdabību un ir tās nacionālās identitātes pamats.

Lai bērni un jaunieši apzinātu šīs vērtības, tika organizēts vizuālās mākslas konkurss datorgrafikā, sekmējot bērnu un jauniešu radošās domāšanas attīstību un radot iespēju pilnveidot savas prasmes datorgrafikā. Aicinājām veidot kolāžu, kurā radošā kompozīcijā tiktu izmantotas nacionālās krāsas, zīmes, raksti vai rotājuma elementi no savas valsts un vides, kas skar gan dabu, gan sadzīvi, arhitektūru vai kultūru.

Paldies Žaklīnai par izcilo darbu un arī par Vecumnieku vidusskolas vārda popularizēšanu!

Anda Sproģe,
Vecumnieku vidusskolas
vizuālās mākslas skolotājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA