Aktuālais

Vecumnieku vidusskolas skolotāja Anda Kuzma ieguvusi ekselences balvu

24.02.2017

Foto: LETA

22. februārī norisinājās valsts mēroga skolotāju konkursa “Ekselences balva” fināls, kurā par labāko bioloģijas jomā tika atzīta Vecumnieku vidusskolas skolotāja Anda Kuzma.

Sākotnēji izvirzīto skolotāju skaits no visas Latvijas – 142 saruka līdz finālā iekļuvušiem vien 25, no kuriem balvas dalīja pieci skolotāji katrā jomā – ķīmija, bioloģija, fizika, matemātika un ekonomika. Andu Kuzmu konkursam izvirzīja Vecumnieku vidusskolas 12.klases skolniece Nadīna Skalbe.

Finālisti tikās Mārupes vidusskolā, kur bija jāpierāda savas spējas vairākos pārbaudījumos: stundas vadīšanā un izvērtēšanā, viedokļu apmaiņā par risinājumiem dažādās mācību situācijās. Pēc tam žūrija noteica uzvarētājus, ņemot vērā arī mācīto bērnu iespaidus.

“Nemīlu šādus konkursus, jo uzskatu, ka katram pedagogam ir savas stiprās puses un katra pieeja ir unikāla. Jutu lielu atbildību to cilvēku priekšā, kuri mani izvirzīja,” Anda Kuzma neslēpj pārsteigumu par iegūto apbalvojumu, kā arī atzīst, ka konkursā guvusi ļoti vērtīgu pieredzi. “Ja man tic un saka, ka es to varu, tas ļauj saņemties un arī pašai noticēt,” gandarīta ir A. Kuzma.

Šogad apbalvošanas ceremonijā laureātus sveica Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks. Fizikā balvu ieguva Virgīnija Vītola (Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, RTU Inženierzinātņu vidusskola), ķīmijā – Inese Ločmele (E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija), matemātikā – Maija Zaķe (Rīgas 49. vidusskola), ekonomikā – Inta Jorniņa (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija).

Konkurss norisinās sesto gadu, un Vecumnieku vidusskolai balvas tiek piešķirtas jau ceturto reizi. Pie augstā novērtējuma tikušas arī fizikas skolotāja Aldona Alenčika, ķīmijas skolotāja Ilze Cīrule un 2011.gadā “Ekselences balvu” kā skola saņēma Vecumnieku vidusskola.

Katrīna Antonova
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
29346403
katrina.antonova@vecumnieki.lvKomentāri (1)

Zanna

Pievienots: 24.02.17 17:16

Sirsniigi sveicu skolotaaju Andu Kuzmu par ieguuto balvu! Arii man bija tas gods izbaudiit Sk. Kuzmas maaciitaas stundas daudzus gadus atpakalj

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA