Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Ar pozitīvām emocijām Vecumnieku tautas nama amatierkolektīvi atceras 14. aprīļa koncertus Skaistkalnē un Bārbelē, kuri notika “Septiņi stāsti mūsu novadam” ietvaros. Vērtīga bija ne tikai koncertu sniegšana, bet arī iespēja iepazīt pagastu kultūras namus tuvāk, jo izrādās, ka vairāki amatiermākslinieki pirmo reizi apmeklējuši šīs kultūras iestādes. Tur ir tā burvība un pievienotā vērtība – iepazīt novadu caur kultūru.

Tā kā pavasarī mostas daba un no zemes lien laukā smaržīgās ziedu galviņas, ir īstais laiks, lai pamodinātu, iepriecinātu un iesūtītu stāstu par kādu cilvēku, kurš ikdienā dara nesavtīgu un labu darbu Zemgalē.

Šogad Latvijai aprit simts gadi, un šai laikā piedzīvoto mēs dzirdam tautas radītajās un dziedātajās dziesmās. Ir svarīgi, lai šīs dziesmas nezustu, lai tās tiktu izzinātas, krātas un godinātas no paaudzes paaudzē. Platformā “Izdziedam 100” ikviens ir aicināts ar savu balsi papildināt digitālā kopkora skanējumu, dāvājot vēsturisku mantojumu mūsu valstij.

Laid, māmiņa, tirgū mani,
Laid krāmu tirdziņā!
Tur atradu zīda kleitu,
Tur atradu bāleliņu!

Kurmenes tautas namā jau piekto gadu aprīļa pirmajā sestdienā pulcējās amatierteātru kolektīvi no kaimiņpagastiem uz «teātra atkarīgo spēlmaņu» kluba tikšanos.

Ekselenti! Pēc labi pastrādātas darba nedēļas, esam pelnījuši relaksējošu atpūtu, tāpēc 21. aprīlī plkst. 20:00 Vecumnieku tautas namā izklaidējoša latviešu kriminālkomēdija „Kriminālās ekselences fonds”.

Pavasarīgi saulainajā 14. aprīļa sestdienā skaistkalnieši pa ceļiem un taciņām steidzās uz tautas namu, lai baudītu Vecumnieku amatierkolektīvu koncertu “...bez ceļa piekusuma”, kas ir daļa no koncertcikla “Septiņi stāsti mūsu novadam”.

Valles jauno dziedātāju konkursā «Pavasara cīruļi» pagasta saieta namā sestdien, 14.aprīlī, piedalījās mazie dziedātāji no Valles un Skaistkalnes. Bērni izpildīja divas dziesmas, vienlīdz pārliecinoši uzstājoties gan ar «a capella» jeb skaņdarbiem bez pavadījuma, gan klavieru vai ieraksta pavadījumā.

26. aprīlī plkst. 13:00 Stelpes pamatskolā skanēs Misas vidusskolas jauno dziedātāju koncerts “PAVASARIM SPĀRNI VAĻĀ!”

Aicinām 21. aprīlī plkst. 18.00 Stelpes pamatskolā un plkst. 20.00 Bārbeles tautas namā noskatīties Valles pagasta stāstu “Mazs bij’ tēva novadiņ(i)s, bet diženi turējās!”. Koncertā piedalīsies Valles amatiermākslas kolektīvi.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933