Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

20. martā plkst. 18.00 Vecumnieku novada Skaistkalnes kultūras namā notiks Emīla Zilberta kamermūzikas cikla “No zobena Saule lēca” pirmatskaņojumu koncerti Nacionālo bruņoto spēku štāba orķestra Klasiskā kvarteta izpildījumā.  

Īstais Zemgales budēlis, kurš dzīvo Vecumnieku novadā, aicina visus kopīgi sagaidīt pavasari, aktīvi iesaistoties Meteņu svinībās Vecumnieku novadā 2018. gada 16. un 17. februārī!

No 13. februāra Bauskas muzejā skatāma divu mākslinieču – Andas Sproģes un Gitas Oses – gleznu izstāde “Sapņu ceļojums”.

 Jaunā gada sākumā, kādā piektdienā saņēmu telefona zvanu no laikraksta “Bauskas dzīve” žurnālistes Ainas Uščas, ka, nākamajā pirmdienā, viņa vēlas apciemot Vecumnieku novada bibliotēkas.

«Divdesmit pieci mākoņi slīd zilās debesīs. Baltie pūkaiņi ir virs jūras, kur sākas Samsona ceļojums – iespējams, ka tas būs ceļojums uz Amazoni, kas to lai zina! Mākoņi virs pļavas, kurā ganās Govs. Pēc kāda kāruma savai sirdsdāmai iemaldījies Ezītis, kurš mīlēja slepeni. Koka paēnā paslēpies Puika, kas zīmēja kaķus. Uz audekla top kārtējais minka – tas ir Kaķēns margrietiņās, kam miegā kā kinolentē slīd Pasaka par peļu pili.

Latvijas Nacionālā bibliotēka sākusi jaunu Skaļās lasīšanas sacensību. 11-12 gadus veci 5.-6 klašu skolēni visā valstī gatavojas aizraujošam konkursam, kas notiek skolās un bibliotēkas.

24. februārī plkst. 14 Stelpes pamatskolā notiks tradicionālais sarīkojums "Gribu, varu, daru!"

Īstais Zemgales BUDĒLIS, kurš dzīvo Vecumnieku novadā, aicina visus kopīgi sagaidīt pavasari aktīvi iesaistoties Meteņu svinībās Vecumnieku novadā 2018. gada 16. un 17. februārī!

Aicinām 10. februārī plkst. 18.00 Stelpes pamatskolā noskatīties Misas amatiermākslas kolektīvu stāstu "Misa - te, kur sirds sit savādāk!"

Trešdien, 7. februārī pulksten 18.00 Misas tautas namā iepazīsim Meteņu tradīciju un gatavosimies lielākajam ziemas pasākumam mūsu novadā, kas notiks 17. februārī Vecumniekos.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933