Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

No 10. līdz 12. augustam „Evertos” Bārbeles pagastā risinājās labu ļaužu sanākšana „Laika Rata pietura Evertos”.

Stelpes estrādē 11. augusta vakarā notika viena no Simtgades zaļumballēm, kas vienlaikus risinājās visā Latvijā un ārvalstīs, kur ir latviešu kopienas.

24. augustā plkst. 20:00 Vecumnieku tautas namā tiks rādīta Andreja Ēķa komēdija “Blēži”, kurā Intars Rešetins raudās, Rēzija Kalniņa dominēs, Ralfs Eilands pakļausies, bet Ieva Florence izģērbsies.

Kanepenes svētki Skaistkalnē ik gadu apvieno ģimenes, draugus un paziņas. Arī šovasar vairāku paaudžu skaistkalnieši un ciemata viesi baudīja kopābūšanu augusta pirmajā nedēļas nogalē.

Aktieru Amtmaņu muzeja «Zvanītāju Bukas» sētā Vallē uz ikgadējo Alfreda Amtmaņa-Briedīša piemiņas sarīkojumu ar Nacionālā teātra aktieru piedalīšanos 5. augustā sapulcējās vairāk nekā 100 cilvēku.

Pasākumu ciklā „Bārbele Latvijas simtgadē” 24. augustā plkst. 15.00 Bārbeles bibliotēkā notiks māksliniekam Mārtiņam Štrovaldam veltīta izstādes atklāšana.

Jūlija pēdējā sestdienā Vallē jau otro gadu nosvinēti Liepu ielas svētki ar daudzveidīgu programmu gan lieliem, gan maziem.

Bārbeles estrādē 28. jūlija pievakarē otro gadu pēc kārtas ar dziesmu “Lai sasaucamies, lai dziedam” tika atklāts kapelu saiets.

Vecumnieku novada dome 24. jūlija vakarā aicināja amatierkolektīvu vadītājus un kultūras dzīves organizētājus uz svinīgu sarīkojumu, lai pateiktos par Dziesmu svētku veidošanās ieguldīto darbu.

Simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas, 11. augustā, visā Latvijā un pasaulē, jūru un upju krastos, pilsdrupu estrādēs, parkos un pļavās, tostarp mūsu novada Stelpē tiks rīkota Zaļumballe lauku kapelu, orķestru muzikantu, ziņģētāju un tautas mūzikas ansambļu pavadībā. Simtgades zaļumballe tiek organizēta ar mērķi saglabāt zaļumbaļļu tradīciju, reizē līksmi atzīmējot Latvijas valsts simtgades gadu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933