Aktuālais

Ar Ziemassvētku brīnuma sajūtu izskanējis koncerts „Viņš piedzima naktī”

29.12.2017

Foto: Alise Dreimane

Ziemassvētki ir laiks, kad ikviens no mums vairāk iedziļinās garīgās lietās, apdomā un analizē vērtības, par kurām rutīnas steigā tiek aizmirsts.

20. decembrī Vecumnieku evaņģēliski luteriskajā baznīcā Misas vidusskolas dziedātāji, aicinot arī Vecumnieku vidusskolas zēnu kori, izstāstīja un izdziedāja Ziemassvētku stāstu, kuru bieži cilvēce aizmirst, jo materiālais un pasaulīgais bieži aptver ne tikai prātus, bet arī dvēseles.

Koncerts „Viņš piedzima naktī” sniedza iespēju ieskatīties Jēzus bērna piedzimšanas mirklī, kurš atspoguļoja nakti, kad pasaulē ieradās brīnums. Stāstu izdziedāja Misas vidusskolas 1. – 4. klašu koris, 1. – 3. klašu ansamblis, Misas vidusskolas 5. – 12. klašu koris un zēnu koris. Ar savu dziedājumu koncertu papildināja arī Vecumnieku vidusskolas zēnu koris. Koncertā izskanēja notikumi, kuri norisinājās vairāk nekā pirms 2000 gadiem. Tie aicināja ikvienu apdomāt, cik mūsu sirdis ir atvērtas labajam un mīlestībai, cik esam pateicīgi par mazajām lietām, kuras izdzīvojam ikdienas steigā.

Sākoties jaunajam gadam, dažkārt ir svarīgi sevī paturēt to Ziemassvētku stāsta burvību un precīzi atbildēt uz jautājumiem, kuri ienāk cilvēku ikdienā.

„Atliek tikai atvērt! Pavisam vienkārši atvērt... Un Viņš ienāks – maigi, klusi, tik taktiski un viegli. Mieru un gaismu Viņš atnesis, savu dzīvi un piedzimšanu Viņš atdod un dalās it visā, mums atliek tikai paņemt, saņemt...”

Milzīgs paldies maniem mīļajiem koristiem un vecākiem par kopīgo darbu un iespēju realizēt skaistas idejas! Paldies koncerta vadītājam Aigaram Šabanovičam par atdevi un ieguldīto darbu! Paldies Misas vidusskolas direktorei Annai Balgalvei un Vecumnieku evaņģēliski luteriskās draudzes priekšniecei Ditai Startai par kopā būšanu un atbalstu. Mīļš paldies koncertmeistarei Evijai Bonātei par profesionalitāti un sapratni. Liels paldies par atsaucību skaņotājam Andrejam Skābuliņam.

Sirsnīgs un bezgalīgs paldies Vecumnieku draudzei un mācītājam Robertam Otomeram par jauko uzņemšanu un iespēju realizēt koncerta ideju baznīcas telpās!

Zaiga Jēgere,
Misas vidusskolas mūzikas skolotāja un koru vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA