Aktuālais

Izskanējis skolu koru koncerts

04.04.2017

Foto: Guna Gasjūne

Marta beigās Bauskas kultūras centrā norisinājās tradicionālais pavasara "Skolu koru koncerts", kas pulcēja kolektīvus no Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novadiem. Pasākums tika organizēts jau trešo gadu. 

Koncertā piedalījās Misas vidusskolas zēnu koris (diriģente Z. Jēgere), Bauskas pamatskolas 5.-7. klašu koris (diriģ. I. Žubēre), Iecavas vidusskolas 5.-9. klašu koris (diriģ. M. Pīlādze), Bauskas 2. vidusskolas 5.-12. klašu koris (diriģ. D. Siliņa), Misas vidusskolas 5.-12. klašu koris (diriģ. Z. Jēgere), Bauskas Valsts ģimnāzijas jauktais koris (diriģ. M. Jonkuss).

Idejas autore, Bauskas novada metodiskās apvienības vadītāja, komponiste Ilze Žubēre aicināja šo koncertu uztvert kā katra kolektīva atskaiti par gada laikā paveikto. "Ir prieks klausīties bērnu dziedājumā, tas ir patiess, dzīvs un skanīgi augstvērtīgs," atzina komponiste.

Koncertā izskanēja latviešu un ārzemju komponistu darbi, kā arī latviešu tautas dziesmu apdares a cappella izpildījumā. Koncertmeistares Evijas Bonātes profesionalitāte un individuālā pieeja, spēlējot pavadījumu, ļāva kolektīviem justies droši un pārliecinoši savā sniegumā.

Paldies Misas vidusskolas direktorei Annai Balgalvei par atbalstu un sniegto iespēju koriem muzicēt Bauskā! Īpašs paldies vecākiem un skolotājiem, kas šo pasākumu atbalstīja un apmeklēja. Paldies koristiem par ieguldīto darbu un izrādīto cieņu un mīlestību pret kora mūziku!

Zaiga Jēgere
Misas vidusskolas koru vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA