Aktuālais

Piesaki savu pretendentu apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim”

10.04.2017

Jelgavas 4. vidusskola sadarbībā ar Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” un Jelgavas pilsētu pirmo reizi izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Zemgales Laiks Ziedonim” piecās nominācijās.

“Iedvesmojoties no fonda “Viegli” rīkotā konkursa “Laiks Ziedonim” vēlējāmies atrast cilvēkus tepat, savā novadā – Zemgalē. Mums katram blakus ir cilvēki, kuri katru dienu ar saviem darbiem dara Latviju un Zemgali lielāku, lepnāku un stiprāku,” stāsta Jelgavas 4. vidusskolas konkursa organizatoru komanda. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt personības no Zemgales novada, kas dzīvo ar mīlestību pret savu zemi, darbu un cilvēkiem un iedvesmo citus, mudinot līdzdarboties, sekot viņu idejām.

Ikviens aicināt pieteikt pretendentus arī no Vecumnieku novada piecās nominācijās:

  • apbalvojums zinātnē “Zemgales taureņu uzbrukums” – cilvēkam, kurš aktīvi nodarbojas ar pētniecību, zinātni, inovāciju izstrādi un to ieviešanu;
  • apbalvojums novadpētniecībā „Zemgales kedas” – cilvēkam par aizrautīgu un radošu darbu lokālu teritoriju un to kultūras tradīciju izpētē un attīstībā, veicinot latviskumu;
  • apbalvojums tautsaimniecībā „Zemgales zemi es mācos” – cilvēkam, kurš veic videi draudzīgu saimniekošanu, attīsta tradicionālu vai inovatīvu biznesu, izkopj vidi un Latvijas ainavu;
  • apbalvojums bērniem un jauniešiem „Zemgales rabarbers” – jaunietim vecumā no 16 līdz 25 gadiem;
  • apbalvojums nominācijā par dzīvi mākslā „Zemgales bize” – cilvēkam, kurš aizrautīgi darbojas kādā mākslas jomā, iesaistot un iedvesmojot citus.

Konkursam pieteikties vai tikt pieteikts var indivīds vai cilvēku grupa, kas ar izciliem sasniegumiem darbojas kādā nozarē, iedvesmo un iesaista citus. Pieteikumus stāstu formātā līdz 18. aprīlim jāsūta uz e-pastu zemgaleslaiksziedonim@gmail.com vai adresi Akmeņu iela 1, Jelgava, LV-3004, ar norādi “Zemgales Laiks Ziedonim”. Pieteikumā obligāti jānorāda arī pretendenta vārds, uzvārds, nodarbošanās, nominācija, kontakti, kā arī iesūtītāja kontaktinformācija.

Stāstus izskatīs žūrija, kuras sastāvā būs fonda “Viegli” un Imanta Ziedoņa muzeja pārstāvji, autoritātes zinātnes, kultūras un izglītības jomā, pašvaldību pārstāvji. Apbalvošanas ceremonija notiks 2. jūnijā Jelgavas 4. vidusskolas koncertzālē. Papildus informācija, zvanot pa tālr. 26295530 (Elizabete, „Zemgales Laiks Ziedonim” producente) vai e-pastā elizabete-pavlovska@inbox.lv.

Konkursa NOLIKUMS.

Katrīna Antonova
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību speciālisteKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA