Aktuālais

Vecumniekos notiks ikgadējie Liliju svētki, aicina pieteikties Tvīda velobraucienam

26.06.2017

Kad mūsu novada iedzīvotāju dārzos sāk plaukt liliju ziedi un vasara lutina ar savu pilnbriedu, Vecumniekos tiek svinēti Liliju svētki! 

Šogad dažādās svētku aktivitātēs iedzīvotāji un novada viesi varēs iesaistīties no 6. līdz 8. jūlijam!

6. jūlijā – Svētku lilija pumpurā!

6. jūlija pēcpusdienā aicinām ģimenes ar bērniem un ikvienu interesentu uz radošām aktivitātēm parkā aiz Vecumnieku tautas nama. Savukārt vakarā svētku apmeklētājus priecēs Vecumnieku Liliju svētku atklāšanas koncerts Vecumnieku ev. lut baznīcā. Koncertā uzstāsies kamerkoris “Vox Animae” no Rīgas (mākslinieciskā vad. Sindija Druva, diriģente Maija Bode), kā arī tiks ieskandināts baznīcas tornis.

7. jūlijā – Svētku lilija plaukst!

Aktīvās atpūtas cienītāji un visi ļaudis, kuri gūst prieku no interesantām aktivitātēm, aicināti piedalīties pirmajā Vecumnieku Tvīda velobraucienā! Ietērpsimies retro apģērbā, dekorēsim savus velosipēdus un jautri pavadīsim laiku! Brauciena noslēgumā kopīgi “piknikosim” Vecumnieku parkā un baudīsim ģitāras skaņas dziesminieka izpildījumā.

Pieteikšanās Tvīda braucienam Vecumnieku tautas namā vai pa tālruņiem: 28667825, 29451787.

8. jūlijā – Svētku Lilija pilnziedā!

8. jūlijā Liliju svētki sasniegs savu kulmināciju, pulcējot floristus no visas Latvijas uz tradicionālo floristu darbu konkursu un priecējot svētku apmeklētājus ar liliju ziedu un mākslinieces Brigitas Stenclavas darbu izstādi, floristikas skolas “ZieduLaiva” absolventu darbu izstādi, sporta spēlēm, šautriņu turnīru, deju uzvedumu, dažādām izklaidējošām aktivitātēm bērniem un jauniešiem, piemiņas akmens atklāšanas pasākumu pie Vecumnieku pagasta muzeja un citām aizraujošām aktivitātēm.

Svētkus noslēgsim ar pozitīvām emocijām bagātu Liliju svētku koncertu, kurā uzstāsies Dailes teātra aktieru ansambļa “Ilga” šarmantie kungi, savukārt svētku ballē uz deju grīdas aicinās grupa “Rumbas kvartets”.

Agrita Laudurga,
Vecumnieku tautas nama vadītājaKomentāri (1)

Neatradu informāciju

Pievienots: 04.07.17 14:45

Kur notiks liliju ziedu izstāde?
Kuri selekcionāri piedalīsies pasākumā?
Kur notiks Latvijas selekcionāru liliju sīpolu jaunumu izsole?
Kur notiks Latvijas selekcionāru slavināšana un apbalvošana par nesavtīgo darbu un Vecumnieku vārda iznešanu pasaulē?
Kādi būs galvenie apbalvojumi selekcionāriem?
Vai būs naudas balvas un cik lielas?
Vai tiks rīkots konkurs par skaistāko liliju izstādes ziedu?
Vai pasākuma apmeklētājiem būs iespēja saņemt bezmaksas tipogrāfiski izveidotu biļetenu ar informāciju par Latvijas liliju selekcionāriem?

Vecumnieku novada dome

Pievienots: 04.07.2017 15:56

Labdien!
Vecumnieku Liliju svētku laikā jau tradicionāli Vecumnieku tautas nama vestibilā tiek rīkota Liliju ziedu izstāde, kurā brīvprātīgi var piedalīties ikviens, kurš savā dārzā izaudzējis šos skaistos ziedus. Apbalvojumi par dalību izstādē nav paredzēti.

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA