Aktuālais

Vecumnieku novada pieaugušo grupas gleznotāji saņem sertifikātus

17.06.2017

Foto: Ieva Pankrate

No 2017. gada februāra tika organizēti gleznošanas kursi pieaugušajiem un 8. jūnija pievakarē Vecumnieku tautas namā tika atklāts kursos paveiktais Andas Sproģes gleznošanas studijas darbu izstādē “Sajūtas un prāts”.

Izstādes atklāšanas runā A. Sproģe saviem audzēkņiem vēlēja gūt iedvesmu, būt radošiem, baudīt darba augļus, sasniegt vēlamo un nebaidīties kļūdīties, jo kļūdas savā būtībā ir svētas, tās jāprot pamatot un cildināt. “Šodien šajā izstādē es Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas vārdā vēlos cildināt jūs," sacīja kursu vadītāja, piešķirot sertifikātus – oficiālu glezniecības kursu pabeigšanas apliecinājumu.

Sertfikātus saņēma: Ainars Ķienis, Aldis Zeltiņš, Inga Barana, Alla Pūķe, Žanna Zaiceva, Sanita Stepanova, Sanita Roga, Rita Reinvalde un Anda Skalbe.

Gleznošanas studijas pasniedzēju sveica arī audzēkņi un pateicās par to, ka gleznojot varējuši aizbēgt no ikdienas steigas un būt paši ar sevi, kas reizēm esot diezgan sarežģīti. Kursu beidzēji izteica cerību, ka šis radīšanas prieks turpināsies.

Malkojot vīnu, cienājoties ar uzkodām, tika baudīti daudzveidīgie un krāsainie mākslas darbi.

Ieva Pankrate,
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājaKomentāri (1)

Inta

Pievienots: 18.06.17 10:23

Vārdus tad nu gan varējāt uzrakstīt pareizi. Zeltiņš NAV Alvis, bet ALDIS.

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA