Aktuālais

Vecumnieku tautas namā aizvadīts teātra mēnesis

07.04.2017

Atzīmējot Starptautisko teātra dienu, Vecumnieku tautas nams martu bija pasludinājis par teātra mēnesi un piedāvāja iedzīvotājiem apmeklēt trīs dažādu žanru izrādes.

20. martā tautas namā viesojās profesionāli aktieri no Valmieras drāmas teātra – Rūta Dišlere un Jānis Znotiņš ar izrādi “No Rozentāla”. Režisores Paulas Pļavnieces un Mūzikas un mākslas atbalsta fonda veidotā izrāde ne vien aizveda skatītāju atpakaļ mākslinieka Jāņa Rozentāla dzīves laikā, bet arī lika aizdomāties par dzīvi šodienas Latvijā un par mūsu sabiedrības vērtībām un attieksmi pret mākslu un kultūru. Skatītāju rindas aizņēma kupls skaits skolu jaunatnes un teātra mīļu no visa Vecumnieku novada.

Ar amizantajām ainām bagāto Leldes Stumbres lugas “Burvīgie blēži” iestudējumu 21. marta vakarā Vecumniekos viesojās Baldones amatierteātris “Sudraba nagla” režisores Zigrīdas Ezeriņas vadībā. Skatītāju zālē bieži atskanēja neviltoti smiekli, un aktieri tika apbērti ar pavasarīgiem ziediem. Talantīgā Baldones amatierteātra trupa Vecumnieku novadā viesosies arī aprīļa mēnesī – 13. aprīlī plkst. 19.30, izrādot Aivara Bankas lugu “Kredīts” Stelpes pamatskolā.

Joku dienas priekšvakarā, 31. martā, Vecumnieku tautas namu piepildīja stand-up komēdijas fanu pulks. Komiķis Maksims Trivaškevičs izrādē “Stand-up izrāde latviešu valodā” stāstīja jokus par sadzīvi, attiecībām, tautu un valodu atšķirībām, dažādām profesijām un cilvēku uzvedības modeļiem. Neviens no klātesošajiem nevarēja palikt vienaldzīgs un vairāk nekā stundu ilgajā šovā ne reizi vien slaucīja smieklu asaras.

Ar pozitīvām emocijām Vecumniekos ir ienācis pavasaris. Lai daudz skaistu mirkļu, baudot kultūru, mums visiem arī turpmāk!

Agrita Laudurga
Vecumnieku tautas nama vadītāja
28667825
vecumniekutn@vecumnieki.lvKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA