Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Jaunumi

Skaistkalnes vidusskola atkārtoti uzņem audzēkņus 2018./2019. mācību gadam:

Novada skaistākās sētas un pagalmus – konkursam «Vecumnieku novada sakoptākais īpašums 2018» pieteiktos 15 objektus – žūrija apskatīja un vērtēja 26. un 27. jūlijā.

Mugurkauls ir nozīmīga skeleta sastāvdaļa ar sarežģītu uzbūvi, tā traumas ir smagas un komplicētas, kas var novest pie ķermeņa paralīzes. Vasarā viens no biežākajiem mugurkaula kakla daļas traumas iemesliem ir lēkšana uz galvas ūdenī.

Vecumnieku novada domes Valles vidusskola piedāvā darbu sākumskolas skolotājai. Nodrošinām ar dienesta dzīvokli.

Vecumnieku vidusskola aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju un logopēdu. Darba uzsākšana 03.09.2018.

No 20. augusta līdz 2.septembrim visā Latvijā notiks līdz šim lielākās militārās mācības “Namejs 2018”, lai pārbaudītu un pilnveidotu Nacionālo bruņoto spēku gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei kā patstāvīgi tā arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.

No 10. līdz 12. augustam „Evertos” Bārbeles pagastā risinājās labu ļaužu sanākšana „Laika Rata pietura Evertos”.

Lai noturētu ūdens līmeni Vecajā ezerā, 1972. gadā celtajām slūžām bija vajadzīga pamatīga apkope, informē Vecumnieku novada domes izpilddirektora vietnieks Guntars Veismanis.

Stelpes estrādē 11. augusta vakarā notika viena no Simtgades zaļumballēm, kas vienlaikus risinājās visā Latvijā un ārvalstīs, kur ir latviešu kopienas.

24. augustā plkst. 20:00 Vecumnieku tautas namā tiks rādīta Andreja Ēķa komēdija “Blēži”, kurā Intars Rešetins raudās, Rēzija Kalniņa dominēs, Ralfs Eilands pakļausies, bet Ieva Florence izģērbsies.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933