Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena pagastos

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena bildēs mūsu novada pagastos. Bārbelē svinēja folkloras kopas "Tīrums" piecu gadu jubileju, Kurmenē stādīja ozolus un baudīja gleznu izstādi, Misā iesvētīja un pacēla izmērā raženāko Latvijas karogu mūsu novadā, Skaistkalnē pulcējās pie Simtgaddes ozola un baudīja svētku koncertu, Stelpē iestādīja divus jaunu kociņus un sirsnīgā gaisnotnē sadziedājās, savukārt Vallē viesojās ciemiņi no Staburaga.

Foto: Sabiedrisko attiecību nodaļa, folkloras kopas "Tīrums" arhīvs, Laima Indriķe un Ainars Ķienis.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933