Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Jaunumi

Tā kā pavasarī mostas daba un no zemes lien laukā smaržīgās ziedu galviņas, ir īstais laiks, lai pamodinātu, iepriecinātu un iesūtītu stāstu par kādu cilvēku, kurš ikdienā dara nesavtīgu un labu darbu Zemgalē.

Atgādinām, ka rītdiena, 21. aprīlis, ir darba diena ar saīsinātu darba laiku par vienu stundu. Šādā kārtībā strādās arī Vecumnieku novada dome un pagastu pārvaldes.

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēknis Dāvis Lukša 16.aprīlī  atgriezies no XVI Starptautiskā akordeonistu -  solistu konkursa “Naujene 2018” ar godpilno III vietas diplomu.

Ekselenti! Pēc labi pastrādātas darba nedēļas, esam pelnījuši relaksējošu atpūtu, tāpēc 21. aprīlī plkst. 20:00 Vecumnieku tautas namā izklaidējoša latviešu kriminālkomēdija „Kriminālās ekselences fonds”.

Sakarā ar maijā gaidāmajiem valsts svētkiem, laika periodā no 29. aprīļa līdz 6. maijam gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu. Grozījumi sabiedriskā transporta kustībā būs arī pārceltajā darbadienā, sestdien, 21. aprīlī. Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā vērsties pie pārvadātāja.

4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, ģimenes visā Latvijā tiekas pie svētku galdiem, lai svinētu brīvības svētkus un baudītu kopābūšanas prieku. Aicinātas atsaukties ir Latvijas ģimenes, lai radītu svētkus kopā! Dalieties ar savām 4. maija atzīmēšanas tradīcijām ŠEIT, augšupielādējot savas ģimenes foto un īsi pastāstot par savām tradīcijām.

Vecumnieku novada uzņēmēju biedrība (VUB) 5. aprīlī organizēja braucienu uz tūrisma informācijas centriem (TIC) Līgatnē, Āraišos un Strenčos. Šī pieredze un gūtās zināšanas ir svarīgas, lai veidotu izpratni par tūrisma nozares attīstības perspektīvām Vecumnieku novadā un piemērotu esošajai situācijai atbilstošākos risinājumus TIC izveidē.

Drīzumā visā Latvijā, arī Vecumnieku novadā, rosīsimies Lielajā talkā. Šogad tā norisināsies 28.aprīlī un par tās vadmotīvu izvēlēts sauklis «Mainām Latviju! Maināmies paši!», atgādinot, ka pārmaiņas mums visapkārt iespējamas tikai tad, ja paši tās vēlamies.

Tehniskās jaunrades diena Vecumnieku vidusskolā sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu Pašpārvaldi notika 9. februārī.

 Latvijas Transatlantiskā Organizācija (LATO) un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija izsludina eseju konkursu par tematiem “NATO nozīme manas valsts drošībā ”, “ Kāpēc ir svarīgi sargāt Latviju?”, kurā aicina piedalīties ikvienu jaunieti vecumā līdz 21 gadam.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933