Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Jaunumi

Ar dziesmām, dejām, košiem tērpiem pavisam drīz Rīgu krāšņāku darīs Dziesmu un deju svētku dalībnieki. Vēl pirms lielā notikuma Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina ikvienu padomāt par savu veselību.

Ar šī gada 1. jūniju Bauskas, Vecumnieku, Iecavas un Rundāles novados darbu Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam ietvaros ir uzsācis projekts “Sociālo atbalsta pakalpojumu efektivitātes un pieejamības uzlabošana audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem, lai stiprinātu viņu spēju aizsargāt un audzināt bērnus, kuri pakļauti riskam” (projekta numurs LLI-450, projekta akronīms Lat-Lit SOS FGA). Projektu īsteno Latvijas un Lietuvas SOS bērnu ciematu organizācijas.

Vecumnieku novada Domes pirmskolas izglītības iestāde "Cielaviņa” aicina darbā saimniecības daļas vadītāju (0,5 slodzes), kasieri (0.15 slodzes) ar šī gada 1. augustu.

Vakar, 14. jūnijā, Vecumnieku dzelzceļa stacijā pie piemiņas akmens politiski represētajiem ar klusuma brīdi, ziediem un svecēm godinājām 14. jūnija deportācijās cietušos. Pēc tam pagasta muzejā kavējāmies Anitas Avotas un Jāņa Kalēja atmiņās par piedzīvoto un izdzīvoto Sibīrijā, par brīvības izjūtu šodien. Abi sirmgalvji kā neuzticami un bīstami Padomju varai tika izsūtīti  2 un 3 gadu vecumā...

Tuvojoties vasaras gaidītākajiem svētkiem, esam apkopojuši informāciju par svētku norisēm novadā. 21. jūnijā Kurmenē, Skaistkalnē un Vecumniekos notiks akcija “Izgaismo Latviju”, bet 22. un 23. jūnijā visos sešos pagastos norisināsies Jāņu ielīgošana.

Sagaidot Latvijas simtgadi, katrs vēlamies sniegt kaut nelielu daļiņu savas artavas jubilejas norisē. Šo svarīgo brīdi gribam nosvinēt kuplā savējo pulkā, baudot kopā būšanas prieku un daloties tajā ar līdzcilvēkiem.

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2018. gada 18. jūnija līdz 18. jūlijam izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā".

Eiropas Komisija (EK) 1. jūnijā nākusi klajā ar piedāvājumu Eiropas Savienības (ES) Kopējas lauksaimniecības politikai (KLP) pēc 2020. gada, tādējādi uzsākot diskusiju par nākotnes politikas nosacījumiem ES dalībvalstīs un iestādēs.

Aizvadītajās brīvdienās fonds “1836” sadarbībā ar Ziedoņa muzeju divās dienās devās iepazīt Leišmalīti, laivojot un dodoties kājām. Otrās dienas noslēgumā Skaistkalnē,  Mēmeles upes krastā netālu no robežas tilta, tika uzstādīts simbolisks piemiņas ceļa stabs.

19. jūnijā uzņēmēji aicināti doties uz Bauskas novadu, iepazīstot kaimiņu uzņēmēju darbību un savstarpēji daloties pieredzē.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933