Jaunākās ziņas

Īpašā sarīkojumā pateicas Vecumnieku novada bērnu audžuvecākiem un aizbildņiem

20.03.2017

Piektdien, 17.martā, Vecumnieku novada bāriņtiesas rīkotā pasākumā Kurmenes tautas namā tika sapulcēti labsirdīgie cilvēki no visas Latvijas, kas savā ģimenē uzņēmuši bez vecākiem palikušus Vecumnieku novada bērnus. Pateicības sarīkojums notika otro gadu un taps par ikgadēju tradīciju.

Ārpusģimenes aprūpē atrodas 60 Vecumnieku novada bērni: 46 – aizbildņu ģimenēs, bet 14 – audžuģimenēs visā Latvijā, informē Vecumnieku novada bāriņtiesas priekšsēdētāja un pasākuma vadītāja Evita Caune. Aizbildņu un audžuģimeņu sarīkojumā piedalīties bija lūgtas 45 audžuģimenes un aizbildņi.

„Jūs esat pulcējušies šeit, lai saņemtu atbalstu, uzmundrinājumu un pateicību, jo labs vārds spēj iedvesmot un stiprināt,” pasākuma dalībniekus uzrunāja E. Caune , uzsverot, ka visi sanākušie ir „vienojušies mīlestībā un ticībā labajam.” Sirsnīgi ģimenes sveica arī Kurmenes tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse, pateicoties par viņu sniegto palīdzību un mīlestību.

Emocionālā uzrunā lielu paldies ikvienam, kas uzņēmis savā ģimenē „no ligzdas izkritušos putnēnus” un tādā veidā veic misijas darbu, sacīja Vecumnieku novada domes priekšsēdētāja Aiga Saldābola.

Pateicību saņēma audžuģimenes no vairākiem Latvijas novadiem: Daiga un Edmunds Petrovi no Jaunpils novada, Marija Kazakēviča no Dagdas novada, Nadežda Ivaškēviča no Jelgavas, Dzintra Rabkeviča no Tukuma novada, Gunta Drezova un Jevgenija Sīpola no Vecumnieku novada. Paldies tika teikts aizbildņiem Lailai Sējānei no Bauskas novada, Sarmītei Tīrelei no Iecavas novada, un sumināti arī Vecumnieku novada aizbildņi – Vija Barisa, Raisa Kovaļkova, Aivars Akons, Daiga Lapiņa, Ilze Užule, Aivars Rozenfelds, Nataša Firleja, Vaira Kuzmina, Vija Liepa, Klaudija Eglīte, Biruta Āboltiņa, Ruta Pikāne, Dainis Simaško.

Pateicības koncertu ģimeņu sumināšanas starplaikos sniedza sarīkojuma deju dejotāji un Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas bērnu koris „Via Stella” (diriģente Liene Batņa). Vairāki Mūzikas skolas audzēkņi priecēja klātesošos ar instrumentāliem priekšnesumiem.

Bērnus un arī pieaugušos aktīvās rotaļās iesaistīja kurmenieša Armanda Ekšteta veidotā radošā apvienība „Teātris un ES” izrādē „Burunduka TV šovs”. Liela daļa atnākušo bērnu jautri pavadīja laiku, piedaloties aktieru izspēlētajās situācijās.

Vecumnieku novada bāriņtiesa izsaka lielu pateicību pasākuma atbalstītājiem: SIA „Pīlādzis”, SIA „Pakāpiens”, SIA „Krīči”, izdevniecībai „Žurnāls Santa”, Zemnieku saimniecībām „Ziliņi”, „Ībēni”, „Baltiņi”, „Romaņi”, uzņēmējam Mārtiņam Knipšim un IK „Kristāli”, kuru sniegtais finansiālais atbalsts iepriecēja audžuģimenes un aizbildņus ar dāvanām. Lai gan, protams, vissvarīgākās dāvanas, kā atzina ģimenes, jau atradās viņiem blakus.

Katrīna Antonova,
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
29346403
katrina.antonova@vecumnieki.lvKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA