Jaunākās ziņas

Vecumnieku tautas namā notiks novada amatierteātru skate

16.05.2017

20. maijā Vecumnieku tautas namā pulcēsies visi novada amatierteātri, lai savam skatītājam un žūrijas komisijai atrādītu 2017. gada skates izrādes.

Visu septiņu Vecumnieku novada amatierteātru iestudējumus vērtēs teātra zinātniece Līga Ulberte un Baldones amatierteātra “Sudraba nagla” režisore Zigrīda Ezeriņa.

Aicinām skatītājus būt saprotošiem un izrāžu starplaikos neuzturēties tautas nama lielajā zālē. Amatierteātriem nepieciešams laiks, lai uzstādītu dekorācijas un iekārtotu zāli.

Vecumnieku novada amatierteātru skate tiek organizēta katru gadu, lai veicinātu amatierteātru māksliniecisko izaugsmi un kvalitatīvu attīstību, izvērtētu amatierteātru iestudējumu kvalitāti, nodrošinātu un popularizētu nepārtrauktu amatierteātru darbību, rosinātu un aktivizētu kolektīvu un režisoru savstarpējo sadarbību un informācijas apmaiņu, kā arī, lai noteiktu labākos iestudējumus izvirzīšanai reģionu atlases skatei Latvijas amatierteātru iestudējumu parādei “Gada izrāde 2017”.

Skates programma:

Plkst. 10.00

Stelpes pagasta amatierteātris “Urguči”

Izrāde: Pilns džentlmeņa komplekts (M. Zīle)

Režisore: Lilita Berliņa

Apraksts: Pārpratums ar fotogrāfijām internetā izjauc divu jauniešu attiecības. Lai atrisinātu šo konfliktsituāciju, palīgā dodas pat pensionāri.

 

Plkst. 12.10

Kurmenes tautas nama amatierteātris “Kurmene”

Izrāde: Vēlēšanu drudzī (Rutku Tēvs)

Režisore: Sarmīte Ķīse

Apraksts: Situāciju komēdija vienā cēlienā. Darbība notiek Latvijā 1925. gada saeimas vēlēšanu aģitācijas laikā. Pagasta skrīveris, kurš līdz šim nav iesaistījies politikā, nonāk vairāku partiju aģitatoru rokās.

 

Plkst. 13.30

Skaistkalnes tautas nama amatierteātris “Gadījums”

Izrāde: Vēja stikls (Lelde Stumbre)

Režisore: Aija Skosa

Apraksts: Stāsts par sievieti, kura nejauši sastop savu bijušo vīru un nu jātiek galā – teikt patiesību par savu dzīvi jeb tomēr nē…

 

Plkst. 14.45

Bārbeles tautas nama amatierteātris “Bārbelīši”

Izrāde: Icigs Mozus (Ādolfs Alunāns)

Režisors: Ingus Pavinkšnis

Apraksts: Viencēliens ar jokiem un dziedāšanu.

 

Plkst. 16.20

Misas tautas nama amatierteātris “MIStērijA”

Izrāde: Dāvana tantei (Rita Missūne)

Režisore: Sandra Vēvere

Apraksts: Situāciju komēdija. Divas jaunākas un divas vecākas kundzītes gaida mājās pārnākam jubilāri – Līnas tanti, dāmu cienījamos gados. Dārgās draudzenes jubilārei sagādājušas neparastu dāvanu – striptīzdejotāja uzstāšanos. Nav vienprātības par izvēli, pārspriedumos un pārpratumos par to aizrit laiks, tomēr piecu dāmu sapnis par vīriešu striptīzu tā arī paliek sapnis.

 

Plkst. 17.40

Valles saieta nama amatierteātris

Izrāde: Zaļā zona (Aiva Birbele)

Režisore: Aija Skosa

Apraksts: Uz patiesiem faktiem balstīts stāsts par to, kā reiz kādā pierobežas pilsētā uzņēmīgi ļaudis pievērsās alternatīvajām biznesa formām.

 

Plkst. 19.15

Vecumnieku tautas nama amatierteātris “Vecmuiža”

Izrāde: Tikai divi… (V. Petruševica)

Režisore: Vēsma Petruševica

Apraksts: Lauku novada centrs, senāk ievērojams un tuvējā apkārtnē plaši pazīstams, bet laika grieži ir darījuši savu...

Agrita Laudurga,
Vecumnieku tautas nama vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA