Jaunākās ziņas

Zināmi Vecumnieku novada Domes 3. jūnija vēlēšanu rezultāti

08.06.2017

Foto: Katrīna Antonova

Tāpat kā visā mūsu valstī, arī Vecumnieku novadā 3. jūnija rītā Kurmenes, Valles, Bārbeles, Skaistkalnes, Stelpes un Vecumnieku pagastu iedzīvotāji devās uz vēlēšanu iecirkņiem, lai izteiktu atbalstu tiem partiju sarakstiem un deputātu kandidātiem, kurus vēlas redzēt Vecumnieku novada Domes deputātu amatā nākamos četrus gadus.

Vecumnieku novadā ir izveidoti 7 vēlēšanu iecirkņi, divi Vecumnieku pagastā un pa vienam – Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes un Valles pagastos.

2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām tika iesniegti 4 deputātu kandidātu saraksti:

  • Latvijas Reģionu Apvienība;
  • Latvijas Atdzimšanas partija;
  • Zaļo un Zemnieku savienība;
  • Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.

Kā liecina Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā pieejamā informācija, Vecumnieku novadā balsstiesīgo personu kopskaits ir 6614, šajās vēlēšanās nobalsojuši – 3111 jeb 47,04% balsstiesīgo iedzīvotāju, derīgo zīmju kopskaits – 3058. Domes sastāvu veidos trīs no kandidējušajām partijām.

Vecumnieku novada Domē ievēlētie deputāti (alfabēta secībā):

Vārds, uzvārds Saraksta nosaukums
Anna Balgalve Latvijas Reģionu Apvienība
Liene Batņa Zaļo un Zemnieku savienība
Roberts Cešeiko Latvijas Reģionu Apvienība
Ziedonis Jankužs Zaļo un Zemnieku savienība
Guntis Kalniņš Latvijas Reģionu Apvienība
Jānis Kalniņš Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Jānis Kovals Zaļo un Zemnieku savienība
Iveta Lavrinoviča Latvijas Reģionu Apvienība
Mārtiņš Mediņš Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Vēsma Petruševica Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Dainis Rijkuris Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Diāna Ruģele Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Aiga Saldābola Latvijas Reģionu Apvienība
Anita Smilškalne Latvijas Reģionu Apvienība
Dagmāra Venclova Zaļo un Zemnieku savienība


Par katru kandidātu sarakstu nodoto derīgo vēlēšanu zīmju skaits:

N. p.k.

Kandidātu saraksta nosaukums

Derīgo vēlēšanu zīmju skaits

Zīmju skaits pret derīgo

aplokšņu kopskaitu

procentos

Iegūto deputātu vietu skaits

1.

Latvijas Reģionu Apvienība

1134

36,49 %

6

2.

Latvijas Atdzimšanas partija

130

4,18%

0

3.

Zaļo un Zemnieku savienība

739

23,78%

4

4.

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

1055

33,94%

5

Vecumnieku novadā 5% barjeru nav sasniegusi Latvijas Atdzimšanas partija. Izmantojot 5% barjeru, nosaka tos kandidātu sarakstus, kuri drīkst pretendēt uz deputātu vietām domē. 5% barjeru aprēķina no derīgo vēlēšanu aplokšņu skaita vēlēšanu apgabalā un katra kandidātu saraksta saņemtajām derīgajām vēlēšanu zīmēm.

Par kandidātu sarakstiem nodotās balsis atsevišķi katrā vēlēšanu iecirknī:

Iecirkņa Nr.

Vēlēšanu iecirknis

Derīgo vēlēšanu zīmju skaits:

Latvijas Reģionu Apvienība

Latvijas Atdzimšanas partija

Zaļo un Zemnieku savienība

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

279.

KURMENES TAUTAS NAMS

106

12

53

75

288.

VALLES SAIETA NAMS

62

8

104

147

344.

BĀRBELES TAUTAS NAMS

87

20

49

162

355.

SKAISTKALNES TAUTAS NAMS

140

13

83

186

356.

STELPES PAGASTA PĀRVALDE

110

9

88

64

359.

VECUMNIEKU TAUTAS NAMS

493

63

272

354

360.

MISAS TAUTAS NAMS

136

5

90

67

Latvijas Reģionu Apvienība

Nr. kandidējot

Vārds, uzvārds

Plusi

Svītrojumi

Balsis

2.

Aiga Saldābola

481

79

1536

1.

Guntis Kalniņš

411

135

1410

6.

Anna Balgalve

146

111

1169

10.

Iveta Lavrinoviča

148

129

1153

4.

Anita Smilškalne

128

138

1124

7.

Roberts Cešeiko

137

156

1115

8.

Māris Āķis

103

135

1102

12.

Kristaps Stallīts

86

128

1092

14.

Ivars Drezovs

85

144

1075

18.

Jānis Klāviņš

88

161

1061

17.

Sanita Roga

77

153

1058

5.

Māris Plēsnieks

130

215

1049

3.

Agrita Laudurga

90

177

1047

15.

Jānis Veide

80

176

1038

11.

Gija Spula

70

168

1036

13.

Ingūna Kļaviņa

47

146

1035

9.

Jevgenija Gruzļaka-Medne

55

171

1018

16.

Dace Klipa

38

186

986

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

Nr. kandidējot

Vārds, uzvārds

Plusi

Svītrojumi

Balsis

3.

Mārtiņš Mediņš

326

171

1210

2.

Vēsma Petruševica

256

150

1161

4.

Jānis Kalniņš

221

149

1127

5.

Diāna Ruģele

165

140

1080

1.

Dainis Rijkuris

175

167

1063

6.

Gunārs Puziņš

128

153

1030

14.

Gita Briņķe

101

142

1002

15.

Ilmārs Pētersons

93

146

1002

11.

Andris Ķēniņš

80

156

979

9.

Kristīne Krēgere

78

160

973

13.

Ilvija Špundzāne

72

154

973

7.

Inga Lebede

83.

173.

965.

8.

Ainis Rušmanis

67

172

950

10.

Kristīne Jansone

52

170

937

16.

Inese Priede

57

176

936

18.

Egons Grantiņš

52

174

933

12.

Aija Leitāne

58

184

929

17.

Igors Kazakovs

47

179

923

Zaļo un Zemnieku savienība

Nr. kandidējot

Vārds, uzvārds

Plusi

Svītrojumi

Balsis

1.

Jānis Kovals

274

91

922

2.

Dagmāra Venclova

127

88

778

9.

Ziedonis Jankužs

102

87

754

3.

Liene Batņa

103

106

736

10.

Aija Jurova

93

99

733

5.

Andžela Briča

65

105

699

7.

Jānis Bračka

80

121

698

12.

Ainars Ķienis

57

108

688

15.

Andrejs Rūtiņš-Rūtenbergs

61

118

682

13.

Rolanda Ķiņķevska

56

120

675

14.

Jānis Plūme

70

134

675

4.

Ivars Biezais

44

114

669

17.

Aigars Dziļums

40

110

669

11.

Jautrīte Krūmiņa

35

107

667

6.

Edgars Getmančuks

39

112

666

8.

Zigmārs Eriņš

32

107

664

16.

Olga Černišova-Stūriška

58

134

663

Latvijas Atdzimšanas partija

Nr. kandidējot

Vārds, uzvārds

Plusi

Svītrojumi

Balsis

1.

Andris Lisovskis

56

18

168

8.

Renārs Manuilovs

23

23

130

5.

Vera Šahnova

17

20

127

3.

Sintija Volkova

18

23

125

2.

Normunds Sakalovskis

22

28

124

4.

Arvo Karelsons

17

23

124

6.

Gundars Štelfs

16

27

119

7.

Diks Sviriņš

16

27

119

* Piezīme: balsis aprēķina no kandidātu saraksta derīgajām zīmēm atņemot kandidāta svītrojumus un pieskaitot plusus.

Informācija par vēlēšanu rezultātiem citur Latvijā pieejama Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā: http://pv2017.cvk.lv.

Paldies novada iedzīvotājiem, kuri, veicot savu pilsoņa pienākumu, devās balsot!

Vēlos pateikties vēlēšanu komisijas locekļiem un visiem vēlēšanu iecirkņu darbiniekiem par ieguldīto darbu un izturību vēlēšanu procesa organizēšanā!

Dace Šileika,
Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja



Komentāri (3)

Ieva

Pievienots: 12.06.17 15:24

Prieks,ka arī jaunā maiņa mostas!

viesturs

Pievienots: 09.06.17 20:03

mans novēlējums Guntim- kļūt par Domes priekšsēdētāju....uzskatu, ka viņš ir pārāks par visiem

Eleonora

Pievienots: 09.06.17 11:17

Ar vēlēšanu rezultātu esmu apmierināta, galvenais kā jaunā valdība strādās tālāk. Vēlu veiksmi un spēju strādāt iedzīvotāju un sava Novada labā!

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA