Jaunākās ziņas

Liliju svētkos aktīvi arī šautriņmetēji

10.07.2017

8. jūlijā, Liliju svētku noslēguma dienā, jau 11. reizi norisinājās Liliju kauss šautriņu mešanā MIX pāriem, startējot 23 pāriem no Igaunijas un Latvijas.

Turnīrs aizsākās ar grupas izspēli, kur četri labākie pāri no grupas turpināja cīņu par Liliju kausu, bet pāri, kuri neizkļuva no grupas, uzsāka cīņu par ceļojošo “Čaiņiku” kausu.

No Vecumnieku kluba startējošiem par Liliju kausu pēc grupu izspēles turpināja cīnīties tikai Guntars Stipins pārī ar Laimu Upenieci (Rīga). Diemžēl arī viņiem nācās piedzīvot zaudējumu pirmajā kārtā, piekāpjoties iepriekšējā gada uzvarētājiem Kristīnei un Oskaram Kuzmaņiem ar 2:3, finišējot 9.-16. vietā. 

Vēl trīs Vecumnieku klubu pārstāvošie pāri cīnījās par “Čaiņiku” kausu. Sanitai un Reno Rogām izcīņa noslēdzās pirmajā kārtā, bet abi atlikušie pāri – Inga Siliņa/Raitis Gultnieks un Lonija Stare/Ingus Trušinskis –cīnījās “Čaiņiku” kausa finālā, kur pārāki ar rezultātu 4:0 izrādījās Lonija un Ingus, kuri ceļojošo kausu izcīna jau trešo reizi.

Atšķirībā no citiem turnīriem Liliju kausā notiek arī izspēle par 3. vietu, kur savā starpā tikās iepriekšējā gada finālisti Kristīne un Oskars Kuzmaņi (Vecpiebalga) ar Irēnu Bauzi (Vaiņode)/Aigaru Strēli (Priekule). Līdz šim Kristīne un Oskars bija spējuši izšķirošajās spēles uzvarēt, bet ne šoreiz. 3. vietu izcīnīja Irēna ar Aigaru. Lielajā finālā pirmo reizi par vietām spēlēja Marija Ružāne/Aivars Šutka (Viļāni) pret Andu Seimani (Jēkabpils) ar Laimoni Nagli (Kārsava). Dienas laikā ļoti stabili spēlēja Marija ar Aivaru, to parādot arī beidzamajā spēlē, un ar rezultātu 4:2 tika izcīnīta uzvara. Andai un Laimonim bija jāsamierinās ar 2. vietu. Apsveicam uzvarētājus!

Paldies visiem mūsu atbalstītājiem un dalībniekiem!

Vecumnieku novada domei par kausiem, Vecumnieku tautas namam par telpām un viesmīlību. Privātajai alus darītavai Brālis, SIA ARBORA par balvām, Laimai Indriķei par lielisko tentu pasākuma vakara norises vietai un visiem Vecumnieku darts kluba biedriem par palīdzīgu roku. Dalībniekiem par izteikto uzticību un dalību Liliju kausā, neskatoties uz to, ka Latvijā vienlaicīgi norisinājās ļoti daudz dažādu svētku un festivālu.

TURNĪRA REZULTĀTI

REZULTĀTI PLAY-OFF

Reno Roga,
Vecumnieku darts klubsKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA