Jaunākās ziņas

Via Stella gatavojas koru olimpiādei

14.07.2017

No 15. jūlija Rīgā viesosies Eiropas izcilākie kori un cīnīsies par labākā kora titulu. Lai piedalītos olimpiādē, koriem pagājušā gada oktobrī bija jāiesniedz nošu kopijas un ieraksti. Visu kolektīvu pieteikumi tiek rūpīgi izvērtēti, lai aicinātu piedalīties lielajā notikumā.

Arī mūsu novada abi kora Via Stella sastāvi ir pieteikušies un apstiprināti dalībai šajā konkursā. Šobrīd norit intensīvs gatavošanās process atbildīgajam iznācienam.

Bērnu koris Via Stella uzsāk savu muzikālo karjeru, piedaloties atvērtajā kategorijā, kurā žūrija sniegs rekomendācijas kora kvalitātes uzlabošanai. Korim ir tiesības cīnīties par augstākās pakāpes goda diplomu.

Lielais kora Via Stella sastāvs izvirzīts Eiropas čempiona titulam un cīnīsies par medaļām. Ļoti sīva un nopietna konkurence sagaida mūsu lielo kora sastāvu. Šāds pagodinājums kora dziedātājām ir devis lielu gara spēku, cīņas sparu un dziedātprieku.

Šo sestdien, 15. jūlijā, abi kora sastāvi piedāvā Vecumnieku novada iedzīvotājiem noklausīties abu kora sastāvu konkursa programmas Vecumnieku tautas namā plkst. 13.

Būsim bezgala priecīgi, ja atbalstīsiet mūs ar savām labajām domām un pozitīvo enerģiju konkursa dienā:

  • Lielais Via Stella kora sastāvs konkursā piedalīsies 18. jūlijā ap plkst. 16.35 Latvijas Universitātes Lielajā aulā.
  • Bērnu koris startēs 21. jūlijā ap plkst. 11 Lielajā ģildē.

Aicinām piedzīvot Eiropas lielo notikumu saskatot ar mūsu acīm un izbaudot cilvēku emocionālo, sirsnīgo dziedājumu!

Vairāk informācijas : http://www.singinriga.lv/lv/jaunumi/414-riga-notiks-3-eiropas-koru-olimpiade-un-naciju-grand-prix-riga-2017

Liene Batņa,
kora "Via Stella" diriģenteKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA