Jaunākās ziņas

"Via Stella" kopā ar citiem koriem iedziedās ceļu uz Dziesmu svētkiem

17.02.2017

Koris "Via Stella" (dir. Liene Batņa) 18. februārī plkst. 17.00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā uzstāsies triju koncerta ciklu "Ceļā uz Dziesmu svētkiem" pirmajā koncertā. Koncertus, rosīgi gatavojoties nākamā gada Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem, veido jauniešu koris "Aura" kopā ar tā māksliniecisko vadītāju Edgaru Vītolu.

Koncerta dalībnieku vidū būs arī vīru koris „Absolventi" (Edgars Vītols, Arvīds Platpers, Edgars Briņķis), jauktais koris „Aura" (Edgars Vītols, Inga Lisovska) un citi mākslinieki, pamatā izdziedot 2018. gada Vispārējo latviešu Dziesmu svētku repertuāru. Ieeja koncertos būs bez maksas.

Nākamie divi cikla koncerti paredzēti 2017. gada 11. novembrī un 2018. gada 17. martā. Lai stiprinātu saikni starp Latvijas novadiem un priecātos par kopskanējumu, uz koncertiem tiks aicināti kori no visas Latvijas, turklāt notiks vīru, jaukto un sieviešu koru sadziedāšanās, stāsta koncertu rīkotāji. Kā īpašie viesi koncertos piedalīsies Dziesmu svētku virsdiriģenti un solisti.

Katrīna Antonova
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību speciālisteKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA