Jaunākās ziņas

Apaļu gadskārtu svin vidējās paaudzes deju kolektīvs “Bārbele”

07.05.2017

Foto: Ieva Pankrate

Bārbeles tautas namā 23. aprīļa pēcpusdienā pulcējās vidējās paaudzes deju kolektīva (VPDK) “Bārbele” dalībnieki, draugi un atbalstītāji, lai pasākumā ar nosaukumu “Mīlestība dejai” svinētu kolektīva 60 gadu jubileju.

Ar izjustu sniegumu savu mīlestību pret deju demonstrēja vidējās paaudzes deju kolektīvs “Bārbele”, smaidīgi, enerģijas pilni un pašpārliecināti izdejojot sagatavoto repertuāru.

Starp dejām demonstrētajos video sižetos dejotāji stāstīja, cik ilgi jau dejo, kādas emocijas piedzīvojuši koncertos un skatēs, kā arī veltīja labus vārdus savai vadītājai.

VPDK “Bārbele” vadītājas Agitas Seglickas dejotāju pulciņā šobrīd ir 11 meitenes un 9 puiši, kuri viņu allaž stutē un dara lepnu.

Deju kolektīvu sveikt bija ieradušies radoši viesi, kas mācīja dejot vissenāko deju, veltīja jubilāriem dziesmu, dejoja dejas un demonstrēja deju kolektīva “Bārbele” rašanās vēsturi tālajā 1957. gadā.

Īpašu pārsteigumu bija sagatavojuši kolektīva “Bārbele” dejotāji, vadītājai uzdāvinot pašu iestudētu deju. Līdz pasākumam tas ticis rūpīgi slēpts. Dejā “Mošķīši” vienojās dejotāji ar savām atvasēm, linu kreklos un kleitās un basām kājām rādot savu unikālo dāvanu.

Ieva Pankrate
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA