Jaunākās ziņas

Dubults neplīst – FK Iecava divkārtējie čempioni futbolā

20.04.2017

Šogad Vecumnieku novada atklātais čempionāts telpu futbolā tika atklāts 2017. gada 3. martā. Turnīram pieteicās 7 komandas: AFK "Brāzma", FK Iecava, "Haribo", Ozolaine, TFK "Lats", Valle un Vecumnieki. Liela daļa spēlētāju bija novadnieki, kuri aktīvi un regulāri apmeklē futbola treniņus Valles vidusskolas sporta zālē.

Pirmajā etapā visas komandas izspēlēja apļa turnīru, kas bija sadalīts sešos posmos un notika piektdienu vakaros un sestdienās. Noslēdzoties aplim, tika noskaidrots izteikts līderis FK Iecava, kas ar visām uzvarām un vienu neizšķirtu ieguva 16 punktus.

Līdz ar to Iecavas futbolisti automātiski nodrošināja sev vietu pusfinālā. Savukārt pārējām komandām nācās piedalīties play-off izspēlēs, kurās tikās:

  • Vecumnieki – Ozolaine;
  • “Haribo” - AFK “Brāzma”;
  • TFK “Lats” – Valle.

Komanda “Vecumnieki” pārliecinoši uzvarēja jaunos Ozolaines futbolistus, kaut arī  viņi neatlaidīgi un līdz pēdējām spēles sekundēm centās apspēlēt pieredzējušo Vecumnieku komandu. Tomēr vēlos atzīmēt jauno Ozolaines komandas spēlētāju azartu, centību un degsmi acīs, kas nākotnē viņus var aizvest pie teicamiem panākumiem.

Visdramatiskākā cīņa izvērtās starp komandām “Haribo” un AFK “Brāzma”, kuras līdz pat otrā puslaika beigām “gāja” punkts punktā un noslēdza ar neizšķirtu rezultātu. Papildlaikā, kas ilga 10 minūtes, katra komanda guva vārtus un rezultāts 6:6. Soda sitienu izpildē veiksmīgāki izrādījās AFK “Brāzma” futbolisti, kuri priecājās par svarīgo uzvaru.

Un pēdējā spēlē par iekļūšanu pusfinālā cīnījās apļa turnīra 4. un 5. vietas ieguvējas – TFK “Lats” un Valle, kurā ar rezultātu 6:2 pārāki šoreiz bija pašmāju spēlētāji.

Tā rezultātā tika noskaidrots, ka pusfinālos sacentīsies:

  • Valle – FK Iecava
  • AFK “Brāzma” – Vecumnieki

9. aprīlī, jau pašā rīta agrumā,  visas četras komandas pulcējās Valles vidusskolas sporta zālē, lai noskaidrotu šī gada čempionāta titula ieguvēju.

Pirmajā pusfinālā cīnījās Valles un Iecavas futbolisti, kuri demonstrējot labu aizsardzību, samērā ilgi nevarēja gūt pirmos vārtus. Tomēr otrajā puslaikā FK Iecavas komandas spēlētāji spēja lauzt valliešu spēli un svinēja uzvaru ar rezultātu 2:0.

Otrajā pusfinālā gūto vārtu skaits bija krietni lielāks un ar rezultātu 6:2 komanda “Vecumnieki” nodrošināja sev vietu finālā, atstājot aiz sevis AFK “Brāzma” futbolistus.

Spēlē par trešo vietu satikās komandas Valle un AFK “Brāzma” spēlētāji.

Bija vērojama interesanta un spraiga cīņa, kā rezultātā ar 7:3 komandas Valle sportisti svinēja uzvaru. Bronzas ieguvēji spēlēja šādā sastāvā: Oskars Briņķis, Arturs Kupčiuns, Ēriks Ķikurs, Mārtiņš Zvirbulis, Andris Caune, Jānis Krēmers, Jānis Rudzinskis, Raitis Lapiņš, Mārtiņš Bukšs, Ivo Jarmaļuks, Rainers Jegorovs un Ričards Rapševics.

Kā pusfinālā, tāpat arī finālspēlē, FK Iecavas spēlētāji neļāva pretiniekiem gūt nevienus vārtus un ar 3:0 apspēlēja uzcītīgos komandas Vecumnieki futbolistus.

Otrās vietas ieguvēji, komanda Vecumnieki, čempionātā piedalījās ar šādiem sportistiem: Ričards Vītols, Andris Upelnieks, Spodris Maļinausks, Mārtiņš Traukmanis, Vladislavs Dolgunovs, Pāvels Kostins, Einārs Borisovs, Gints Stūrmanis, Everts Gertsons, Armants Šjadis un Dairis Feldmanis.

Divus gadus pēc kārtas par Vecumnieku novada čempioniem telpu futbolā kļūst komanda FK Iecava, kas spēlēja sekojošā sastāvā: Mihails Kohanovs, Andrejs Tiščenko, Raimonds Šastakovičs, Kristaps Maskalis, Jevgēnijs Rozumnijs, Andrejs Babuškins, Edgars Ratkevičs, Oskars Oleksivs, Aleksandrs Babuškins, Artūrs Dulbe, Aivis Barkovskis un Jevgēnijs Gedertsons.

Turnīra tabula ar rezultātiem pēc apļa turnīra

 

Ina Lukjaņina,
Valles un Kurmenes pagastu sporta organizatorsKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA