Jaunākās ziņas

Kā Olimpiskā diena noritēja Stelpes pamatskolā

09.10.2017

Foto: Kārlis Apsītis

Olimpiskā diena ir pasākums, kas jau otro reizi pulcējis kopā visus Stelpes pamatskolas skolēnus un mācībspēkus.

Apbruņojušies ar Olimpiskās dienas atribūtiku – hantelēm, visi vingrotāji satraukuma pilni bija gatavi saņemt mundruma devu, ko sniedz rīta vingrošana. Enerģiskais rīta vingrojumu komplekss Gacho dziesmas „Celies!” pavadījumā noteikti visus pamodināja un sagatavoja turpmākajām sportiskajām aktivitātēm.

Viss skolas kolektīvs varēja īpaši popularizēt vienu no olimpiskajām vērtībām – draudzību, protams, neaizmirstot arī izcilību un cieņu, jo skolēni un skolotāji šajā dienā tika aicināti kļūt par simbolisku ķēdi, visiem kopā turoties pie garās virves un pozējot kopbildei. Pēc tam, piepalīdzot gan lieliem, gan maziem, kopīgiem spēkiem virve tika nogādāta sacensību vietā, kur dienas gaitā itin bieži tika likta lietā un dalībniekiem sagādāja daudz emociju, pie reizes noskaidrojot spēcīgākos. Tāpat savu saliedētību komandas varēja demonstrēt gan parastajās, gan pāru stafetēs, jo šoreiz, lai finišētu pirmajiem, bija vajadzīgs ne tikai ātrums un izveicība, bet arī spēja gādāt par saviem komandas biedriem.

Stafešu izraisītajam satraukumam un jautrībai norimstot, savas individuālās sportiskās prasmes skolēni demonstrēja dažnedažādos veiklības uzdevumos, kurus godam veicot, varēja tikt pie balvām. Lielu atsaucību guva svaru bumbu celšanas sacensības, kurās savus spēkus izmēģināja un sārtumu vaigos nopelnīja visu vecuma grupu dalībnieki.

Šogad Stelpes pamatskolas skolēnus uz orientēšanās labirintu aicināja biedrības „Jaunatne smaidam” brīvprātīgie. Izrādījās, ka vislabāk karti lasa un punktus labirintā visātrāk prot atrast 3.klases skolēni!

Saskaņā ar šī gada Olimpiskās dienas moto „Vingro svaigā gaisā” vienu no aktivitātēm svaigā gaisā katrs pats varēja veikt, burtiski atrodoties gaisā – lentojot. Šādu iespēju īpaši Olimpiskajai dienai Stelpes skolā nodrošināja biedrības Slackline.lv piešķirtais inventārs. Noturēt līdzsvaru vai spert soli atrodoties vairāku pēdu augstumā virs zemes nemaz nav tik viegli! Stelpes skolēni ir gatavi jauniem izaicinājumiem arī nākošgad.

Austra Galvanovska,
sporta skolotājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA