Jaunākās ziņas

Notiks brīvdabas mūzikas festivāls

11.05.2017

Kad kukaiņi kļūst arvien rosīgāki un lien ārā no savām migām, bites piedūcina gaisu un ziedi ir gatavi vērties vaļā, senā Gaismas ābeļdārzā Bārbeles pagastā tieši ziedēšanas laikā 13. maijā pirmo reizi notiks brīvdabas mūzikas festivāls «Āboļdārzs».

Apmeklētāji varēs baudīt meditatīvu, pavasarīgi priecīgu mūziku kustīgos ritmos. Par to rūpēsies Dace Straume, dārdinot gongus, flautas meistare Ieva Rūtentāle un viņas draugi un regejs no galvenās pilsētas – Riga Reggae.

Paralēli tam bērni un paaugušies cilvēki varēs izaicināt sevi un trenēt līdzsvaru uz ļodzīgajām virvēm, kā arī ķert ziedlapas, radoši izpausties, veidojot māla figūras un zvanus Ilzes Tigules un Ilzes Luģes vadībā, spēlēties smilšu kastē un apraudzīt sidrābeli.

Zālīšu tetovējumu jeb hennas darbnīca ļaus īslaicīgi izrotāt ķermeni ar zīmējumiem, savukārt festivāla organizētāji dalīsies savā pieredzē par to, kā viņiem gāja, nomainot pilsētas ikdienu pret dzīvi laukos, kā arī neslēps savas domas par pilsētas un lauku plusiem un mīnusiem.

Protams, būs pieejama arī laiska atpūta, zvilnot «Banana Chill» šūpuļmaisos, elpojot mierīgo un svaigo Gaismas lauku gaisu, vērojot ugunskuru un mielojoties ar visēdāju un veģetāriešu ēdieniem.

Ja vēlēsies palikt pa nakti āboļdārzā, guļot siltajos hamakos jeb iekārtajos guļammaisos no «Banana Chill», piesaki nakšņošanu, rakstot uz e-pastu: ulmanpasts@gmail.com.

Biļetes cena 8 eiro. Iepriekšpārdošanā tās nopērkamas: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2124. Bērniem līdz 15 gadiem, pensionāriem un invalīdiem ieeja bez maksas.

Ierašanās no plkst. 13. Sākums plkst. 14. Plkst. 12.45 autobuss no Vecumnieku autoostas aizvedīs Tevi līdz festivālam un plkst. 20.30 atvedīs atpakaļ.

Pasākumu atbalsta: Vecumnieku novada dome, PxB.lv, Slacklinelv, Ulmann, ticketshop.lv, Cafe+.

Kārlis Ulmanis,
festivāla organizators

 Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA