Jaunākās ziņas

Notiks trešā ļaužu sanākšana Evertos

01.08.2017

Senā lauku sētā un tās plašajās pļavās, absolūtā lauku mierā satiksies cilvēki, kuri apgūst kādas garīgās prakses, piekrīt dalīties savā pieredzē, kā arī vienkārši ļaudis, kuriem tas interesē un kuri vēlas iepazīt jaunus cilvēkus un savas dvēseles ceļu padarīt interesantāku.

12.–13. augustā Bārbeles pagasta „Evertos” risināsies divu dienu festivāls brīvā dabā „Laika Rata pietura Evertos 2017”.

Šī sanākšana notiks jau trešo gadu un šī gada moto: „Dialogs. Caur Visumu pie sevis”. Tiek apspēlēta skaitļa „3” mistērija – svētā trīsvienība. „3” ir radošas izpausmes, dzīvesprieka, entuziasma un iztēles cipars, kas rada mākslinieciskuma, iedvesmas un garīguma valstību. Uz tādas vibrācijas arī notiek gatavošanās pasākumam.

Tāpat kā pagājušajā gadā, vienlaicīgi darbosies piecas „runātavas”, kurās būs lekcijas, sarunas, meditācija. Varēs satikt psihoterapeitu, pirtnieku Juri Batņu, homeopātu Edgaru Medni, eneagrammas (personības izaugsmes) pasniedzēju Elitu Moiseju , baltu zīmju lasītāju Brigitu Ektermani, dvēseļu pētnieci Ingu Ružicku, zāļu sievu Līgu Reiteri, vēdisko astrologu Aleksandru Bespālovu, supervizori Indru Markovu, viesus no Lietuvas – reiki meistarus Sigitis Povilaitis un Jolantu Šindeikieni un citus. Būs iespēja klausīties ap 40 dažādu nozaru speciālistu stāstījumos.

Pārējā sētas daļā varēs satikt dažādu sfēru speciālistus privātām konsultācijām astroloģijā, numeroloģijā, notiks sistēmisko risinājumu konsultācijas, aromdiagnostika, Baha ziedu terapija un vēl, un vēl!

Radošajās darbnīcās varēs pagatavot ar īpašiem rūnu rakstiem spēcinātas sveces kopā ar astroloģi Anitu Zīli. Astroloģes Danutas Kiopas vadībā varēs labāk izprast savu dzimšanas karti, uzzīmējot savu planētu bildi. Aļona Ovčiņņikova palīdzēs uzmeistarot lelli ģimenes saticībai, radīt kvēpeklīšus vai skrubīti kopā ar pirtniekiem.

Kad informācijas kļūs par daudz, varēs izlocīt kaulus jogas nodarbībās ar Sanitu Siliņu, piedalīties sejas jogas seansā kopā ar Ingu Gromovu, izmēģināt biodeju pie Kristiānas Kalniņas un Antras Slokas-Jakovļevas. Festivālā varēs iesaistīties uguns rituālā ar Ivo Puriņu un Tolteku komandu, kā arī pārbaudīt sevi staigāšanā pa oglēm. Notiks arī naksnīga kino skatīšanās pie vecās klēts sienas.

Dalībnieki tiks aicināti kopīgi sagaidīt saullēktu kopā ar Māru Branti, baudīt gongu skaņas, kā arī individuālas skaņu masāžas gan ar tibetas bļodām, gan čakrafoniem. Būs pieejamas pirts procedūras.

Ja sajūti, ka tas tevi varētu interesēt, tad ir jābrauc un jābauda uz vietas! Atklāšana 12. augustā plkst. 10.

Ieeja festivālā ir par ziedojumiem (papīra naudā), lekcijas un nodarbības ir bezmaksas, individuālajās konsultācijās jājautā katram meistaram atsevišķi. Uz vietas varēs iegādāties arī dažādus, tematikai atbilstošus labumus. Festivāla laikā darbosies izbraukuma kafejnīca. Nakšņošana – līdzpaņemtās teltīs.

Svarīgs noteikums: „Evertu” sētā būs jāienāk pa īpašajiem festivāla vārtiem, nomazgājot rokas dzintara putekļos, lai atstātu aiz tiem ikdienu. Pametot sētu, obligāti jāaiziet caur šiem pašiem vārtiem, lai nepaņemtu līdzi neko fiziski, emocionāli un garīgi lieku.

Plašāka informācija par dalībniekiem, kā arī detalizēta festivāla programma, kas tiks papildināta līdz 11. augustam, atrodama „Evertu” sētas mājas lapā www.everti.lv.

Kristīne VallereKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA