Jaunākās ziņas

Sadala konkursa “Gada skolēns 2017” titulus un nominācijas

12.05.2017

Foto: Ieva Pankrate

Stelpes pamatskolas zālē 3. maijā uz “Gada skolēns 2017” noslēguma pasākumu pulcējās saposušies skolēni, viņu vecāki un skolotāji un novada izglītības iestāžu vadītāji.

Domes priekšsēdētājas vietnieks Jānis Kovals novēlēja veiksmi un pateicās dalībniekiem par piedalīšanos konkursā, atzinīgi novērtējot viņu pienesumu novada vārda nešanā ārpus tā robežām.

Rezultātu paziņošanas laikā, godinot jauniešus, katrs no viņiem tika raksturots, lasot spilgtākās atziņas no pašu radītām esejām. Lasītajos fragmentos atklājās katra skolēna bagātā iekšējā pasaule un dzīves redzējums.

Konkursa “Gada skolēns 2017” laureāti:

Titula “Gada skolēns 2017” ieguvējas:

  • Kristiāna Jirjena, Skaistkalnes vidusskola, 8. klase,
  • Anna Jaunzeme, Misas vidusskola, 11. klase;

Nominācija “Par vispusīgām zināšanām”:

  • Aiga Andra Dručka, Vecumnieku vidusskola, 8. klase,
  • Sanda Baturoviča, Valles vidusskola, 12. klase;

Nominācija “Par talantu daudzpusību”:

  • Katrīna Lavrinoviča, Vecumnieku vidusskola, 8. klase,
  • Donna Dumbraite Misas vidusskola, 11. klase;

Nominācija “Par sabiedrisko aktivitāti”:

  • Aigars Šabanovičs, Misas vidusskola, 8. klase,
  • Raivis Mikalauckis, Skaistkalnes vidusskola, 12. klase;

Pateicības rakstu saņēma: Matīss Kante, Misas vidusskola, 8. klase; Marta Zirnīte, Valles vidusskola, 9. klase; Megija Krotova, Valles vidusskola, 9. klase; Laura Libere, Vecumnieku vidusskola, 8. klase; Sintija Belruse, Misas vidusskola, 10. klase; Edijs Ancveirs, Misas vidusskola, 12. klase.

Galvenā titula ieguvēja pamatskolu grupā Kristiāna Jirjena atklāja lielo prieku par iegūto novērtējumu, taču, izlemjot piedalīties konkursā, to nebūtu varējusi paredzēt. “Piedalījos ar domu – kā būs, tā būs! Bez saspringuma!" Kristiāna savā esejā raksta: “Mans moto – viss vienmēr beidzas labi; ja kaut kas beidzas slikti, vēl nekas nav beidzies! Es izvēlos grūtības uztvert kā pieredzi, kas palīdz pilnveidoties. Šaubas un raizes atstāju aizdurvē, ieklausos savā sirdī – tas palīdz rīkoties pareizi.”

”Milzīgs prieks par rezultātu. Nespēju vēl noticēt!” ar savu sajūsmu dalījās Anna Jaunzeme, Misas vidusskolas 11. klases skolniece, galvenā titula ieguvēja vidusskolu grupā.

Pasākumu papildināja viesi no Bauskas ģimnāzijas – skolēnu grupa “Bekars”, izdziedot populāras latviešu dziesmas, kuru skanējumam pievienojās arī zālē esošie. Pēc svinīgā pasākuma visi tika aicināti nobaudīt kliņģeri un neformālā gaisotnē pie tējas un kafijas tases aprunāties.

Sarīkojumu vadīja Skaistkalnes vidusskolas meitenes Linda Valaškeviča un Beāte Kāpiņa. Scenāriju veidoja Skaistkalnes vidusskolas pedagoģe, Vecumnieku novada klašu audzinātāja un metodiskās apvienības vadītāja Lolita Silakaktiņa.

Ieva Pankrate
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA