Jaunākās ziņas

Sveicam Zemgales reģiona bronzas medaļniekus futbolā

19.04.2017

18. aprīlī Jelgavā, Zemgales olimpiskā centra stadionā, Vecumnieku vidusskolas puiši izcīnīja bronzas medaļas futbolā.

Vecumnieku komandas puiši cīnījās pašaizliedzīgi un piecu komandu konkurencē prata izrauties līdz bronzas godalgām. Komanda sacentās ar Tukuma 2. vidusskolu, Iecavas vidusskolu, Olaines 2. vidusskolu un Jelgavas Valsts ģimnāziju. Iegūtā augstā vieta bija patīkams pārsteigums, jo pārējās komandas bija ļoti spēcīgas un aktīvi trenētas tieši futbolā.

Pirmajā spēlē puiši piedzīvoja zaudējumu pret Tukuma 2. vidusskolu ar 0:2; šī komanda vēlāk izcīnīja zelta godalgas. Nākošajā spēlē, demonstrējot labu sniegumu aizsardzībā, Vecumnieki ar 2:3 piekāpās Olainei. Atlikušās spēles, labi turot aizsardzību, komanda nospēleja neizšķirti 1:1 ar Iecavu un 0:0 ar Jelgavas Valsts ģimnāziju.

Rezultātā Vecumnieki ierindojās augstajā 3. vietā, jo, salīdzinot ar Jelgavas un Iecavas komandām, Vecumnieku vidusskolas komandai bija labāka gūto un zaudēto vārtu attiecība.

Komandā spēlēja: Endijs Vasiļjevs, Kristaps Krūmiņš, Haralds Ulmanis, Gints Durans, Artūrs Drevinskis, Miks Reinis Veismanis, Anrijs Logins, Kristers Kļaviņš un Matīss Gertsons.

Paldies zēniem par cīņassparu un vēlmi pārstāvēt mūsu skolu sacensībās!

Rinalds Zariņš
Vecumnieku vidusskolas sporta skolotājs

 

 

 

 

 Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA