Jaunākās ziņas

Tirgus laukuma šūpolēs Lieldienās izšūpojas Vecumnieku novada amatiermākslinieki

24.04.2017

Foto: Katrīna Antonova

Ilgi gaidījām un tik drīzu jau aizgāja šie latviešu prieka un līksmības svētki. Pavasara prieks pie mums atnācis ar vēsu laiku, ar zilām un baltām sniegpulkstenītēm un ar putnu dziesmām.

Arī šogad Lielo dienu sagaidījām Vecumnieku tirgus laukumā, kur savu dziedāt un dejot prasmi demonstrēja Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvi. Mūsu koncertprogrammu ar savu enerģiju un prieku piepildīja sieviešu vokālie ansambļi “Atziņa” (Valles saieta nams) un “Vēl mazliet” (Skaistkalnes tautas nams) vadītāja Sarmīte Zariņa un Vecumnieku tautas nama  kolektīvi - senioru koris “Atbalss” diriģente Māra Lagzdiņa, senioru dāmu deju kopa “Rudens Rozes”, vadītāja Sarmīte Vēvere, senioru deju kopa “Ozols” vadītāja Agita Seglicka, vidējās paaudzes deju kopa “Vēveri” vadītāja Sarmīte Vēvere un amatierteātra “Vecmuiža” Lieldienu zaķis (Aija Vītola).

Lai nekostu odi un dunduri, ikviens tirgus apmeklētājs varēja augstu izšūpoties SIA “Arbora” sagādātajās šūpolēs, kas tika darinātas īpaši šim sarīkojumam. Varbūt jau manījāt, ka šajā pavasarī pie Vecumnieku tautas nama, kā arī pie novada domes administratīvās ēkas zālājā gozējas skaisti koka zaķi. Arī šie pavasara vides objekti ir SIA “Arbora” sagādāti. Čaklais zaķu meistars ir Nikolajs Išankovs.

Paldies par atbalstu sarīkojuma tapšanā Vecumnieku novada Domei kā arī mūsu draugiem - veikalu tīklam “ELVI” un vadītājai Līgai Kolātei, tirgus saimniecei Mārītei Vītolai, AS “Latvijas maiznieks” un SIA “Apavu namiņš” no Bauskas. Tā pat sakām sirsnīgu paldies arī mūsu atbalstītājiem SIA  “Pakāpiens” (Lidijai un Egilam Reinbergiem), kuri gādā par materiāliem mūsu svētku dekorācijām un vides objektiem.

Gauši nāca, drīz aizgāja
Tā bagāta Lielā diena:
Trīs dieniņas, trīs naksniņas
Iet pa kalnu kūpēdamas.

Vita Vēvere,
Vecumnieku tautas nama mākslinieciskās daļas vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA