Jaunākās ziņas

Vecumnieku mūzikas un mākslas skola uzņem jaunos audzēkņus

15.05.2017

Šī gada 25.maijā no plkst. 18 līdz 20 Vecumnieku mūzikas un mākslas skolā notiks jauno audzēkņu uzņemšana 2017./2018.mācību gadam divās profesionālās ievirzes izglītības programmās – “Vizuāli plastiskā māksla” un “Instrumentālā mūzika”.

Programmā “Vizuāli plastiskā māksla” audzēkņi tiks uzņemti sagatavošanas klasē (5-7 gadu vecuma), 1.klasē (8-9 gadu vecuma) un 1.kursā (paralēli vispārējai vidējai izglītībai).

Programmā “Instrumentālā mūzika” audzēkņi var pieteikties apgūt klavierspēli, vijoļspēli un čella spēli (6-7 gadu vecuma), kā arī akordeona spēli, kokles spēli, flautas spēli (8-9 gadu vecuma). 8-9 gadus veci bērni var pieteikties klarnetes, saksofona un sitaminstrumentu spēlei, bet 8-11 gadus veci bērni – trompetes spēlei.

Tāpat šajā dienā notiks jauniešu uzņemšana programmas “Instrumentālā mūzika” apakšprogrammā “Klavierspēle” 1.kursā, kur apmācība notiek paralēli vispārējai vidējai izglītībai vidusskolā.

UZŅEMŠANAS NOTEIKUMI

Ja ir nepieciešama papildu informācija vai jānoskaidro detalizētāki jautājumi, aicinām uz ATVĒRTO DURVJU DIENU 18.maijā no plkst. 18 līdz 20.

Atgādinām, ka uz iestājpārbaudījumiem līdzi jāņem bērna personu apliecinošs dokuments – pase, ID karte vai dzimšanas apliecība. Vairāk informācijas:
www.vecumniekumms.lv, vecumniekumms@inbox.lv, kā arī, zvanot pa tālruņiem 63976386, 20038615.

Zane Onkele,
Vecumnieku MMS komunikācijas speciālisteKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA