Jaunākās ziņas

Vecumnieku novada biedrība sniegs atbalstu trūcīgām ģimenēm

11.04.2017

Vecumnieku novada biedrība “Kurmenes viļņi” iesaistījusies Borisa un Ināras Teterevu fonda jaunajā programmā “Pats savam saimes galdam”. Ar tās palīdzību vismaz 400 grūtībās nonākušās ģimenes iegūs papildu iespēju un mudinājumu pašu rokām veikt zemkopības darbus pārtikas sagādāšanai savam saimes galdam.

Līdzās 14 citām bezpeļņas organizācijām “Kurmenes viļņi” īstenos dažādus projektus, kopā aptverot 1400 labuma guvējus. Programmā piedalās vēl viena biedrība no Zemgales puses – Selekcionāra Pētera Upīša biedrība no Dobeles.

Organizācijas atbalstīto projektu ietvaros sarūpēs sēklas, stādus un dārza kopšanas piederumus gan novada trūcīgo ģimeņu piemājas dārzu ierīkošanai, gan biedrību pārziņā esošo dārzu apstādīšanai. Visas vasaras garumā būs arī iespēja saņemt konsultācijas par dārza kopšanu, savukārt rudenī – par ražas uzglabāšanu ziemai un konservēšanu.

Biedrība “Kurmenes viļņi” apzinājusi 12 trūcīgās ģimenes, uzņemoties sēklu un stādu sagādāšanu, padoma un uzmundrinājuma sniegšanu šiem projekta dalībniekiem.

Šī bezpeļņas organizācija ir reģistrēta 2010.gadā ar mērķi caur mūžizglītību veicināt uz zināšanām balstītas sabiedrības veidošanos un veicināt kopienas attīstību. Par galvenajiem uzdevumiem biedrība uzstādījusi sociālo pakalpojumu pieejamības veicināšanu, bērnu un jauniešu pasākumu organizēšanu, senioru un jauniešu iesaistīšanu sabiedriskajā dzīvē, brīvprātīgā darba un aktīva dzīvesveida popularizēšanu sabiedrībā.

Plašāk par visiem programmas “Pats savam saimes galdam” atbalstītajiem projektiem un biedrībām lasāms šeit: http://www.teterevufonds.lv/jaunumi/borisa-un-inaras-teterevu-fonds-rosina-ar-savam-rokam-sarupet-partiku-savas-saimes-galdam/

Katrīna Antonova
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
29346403
katrina.antonova@vecumnieki.lvKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA