Jaunākās ziņas

Veido datu bāzi topošajiem uzņēmējiem, aicina atsaukties privātīpašniekus

02.08.2017

Lai palīdzētu esošajiem uzņēmumiem augt un attīstīties, bet topošajiem uzņēmumiem būtu vieta, kur piedzimt, nepieciešama atbilstoša vide – telpas, ēkas, zeme. Vecumnieku novadā reģistrēti 622 aktīvi uzņēmumi, no kuriem vairāk nekā puse ir lauksaimniecības uzņēmumi (zemnieku saimniecības).

Tas nozīmē, ka uzņēmējdarbības veikšanai aktuālas ir gan lauksaimniecībā izmantojamas zemes platības, gan ēkas, telpas lauksaimniecības produkcijas pārstrādei, uzglabāšanai un realizācijai. Pārējās uzņēmējdarbības formas (sabiedrība ar ierobežotu atbildību, individuālais komersants, individuālais uzņēmums u.c.) savu saimniecisko darbību veic pēc nepieciešamības – sākot ar savu dzīvojamo platību un beidzot ar plašām ražotnēm vai laukiem.

Domājot par uzņēmējdarbības uzsākšanu vai paplašināšanu, uzņēmējiem būtiska ir informācija par pieejamo infrastruktūru, tāpēc Vecumnieku novada pašvaldība veido brīvo nekustamo īpašumu datu bāzi, kurā tiek apkopota informācija par privātajiem un pašvaldības īpašumiem, kurus iespējams izmantot uzņēmējdarbībai un investīcijām.

Aicinām privātīpašniekus, kuriem ir interese un pieder nekustamais īpašums (zeme, ēkas, telpas) un kuru jūs vēlētos piedāvāt nomai vai pārdošanai investoriem uzņēmējdarbības veikšanai, sazināties ar domes projektu koordinatori Alīnu Žukausku, tel. 63920596, e-pasts: alina.zukauska@vecumnieki.lv.

Vairāk informācijas šeit: http://vecumnieki.lv/uznemejdarbiba/ipasumi-uznemejdarbibai-un-investicijam.html

Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes projektu koordinatoreKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA