Jaunākās ziņas

Veic Vecumnieku novada jauniešu aptauju

06.10.2017

Sākot ar 1. oktobri, tiek veikta Vecumnieku novada jauniešu aptauja, kuras mērķis ir uzzināt jauniešu viedokli un informētību par aktivitātēm un iespējām Vecumnieku novadā, kā arī apkopot jaunatnes vēlmes un ierosinājumus, lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti pašvaldībā.

Šī informācija ir nepieciešama, lai efektīvāk izprastu jauniešu intereses, iesaistītu jauniešus sabiedrisko aktivitāšu veidošanā, mazinātu neieinteresētu jauno iedzīvotāju daļu. Ir svarīgi likt jaunietim justies labi un dot sajūtu, ka viņš spēj ietekmēt Vecumnieku novada notikumus.

Ikvienam Vecumnieku novadā dzīvojošajam jaunietim no 13 līdz 25 gadu vecumam ir iespēja aizpildīt anketu ŠEIT.

Sniegtās atbildes un  ieteikumi tiks izmantoti Vecumnieku novada jaunatnes politikas dokumenta izstrādē. Tas ir plānošanas dokuments, kurā definēti uzdevumi jaunatnes darba pilnveidošanai un attīstībai. Dokuments sevī ietver konkrētus mērķus un uzdevumus jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai. Dokumentu izstrādās visas institūcijas un speciālisti, darbinieki, kas ir iesasitīti darbā ar jaunatni.

Atgādinām, ka jebkuram jaunietim ir iespēja pieteikties Vecumnieku novada jauniešu domei un iesaistīties sabiedrisko aktivitāšu veidošanā.

Gerda Gustsone,
Vecumnieku novada jauniešu domes pārstāveKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA