Aktuāli

Iedzīvotāji aicināti uzklausīt "Septiņus stāstus mūsu novadam"

16.03.2017

Lai iepazītu mūsu novada cilvēku dažādos talantus un krāsainās personības un nostiprinātu iedzīvotāju piederības sajūtu novadam, tuvojoties Latvijas Valsts simtgadei, Vecumnieku novada tautas nami rīko izbraukuma koncertus “Septiņi stāsti mūsu novadam”.

Visu kultūras iestāžu – Vecumnieku, Misas, Bārbeles, Kurmenes un Skaistkalnes tautas namu, Valles saieta nama kā arī Stelpes pagasta amatiermākslas kolektīvi, gatavo kādu īpašu koncertu – stāstu par savu pagastu, kuru izrādīt uz pārējām novada skatuvēm.

Pirmā iespēja skatītājam iepazīties ar vienu no “septiņiem stāstiem mūsu novadam” būs jau 18.martā plkst. 19 Valles saieta namā, kur Vecumnieku tautas nama amatiermākslas kolektīvi viesosies ar koncertu “…bez ceļa piekusuma”.

“…bez ceļa piekusuma” ir stāsts par katru no mums un par ceļu, kuru ejam savā ikdienā – no mājām uz darbu, no mājām uz tautas namu, no viena cilvēka pie otra, no vienas virsotnes uz otru. Tāpat šis būs stāsts par satikšanos un nonākšanu pašam pie sevis.

Koncertā piedalīsies jauktais koris “Maldugunis” (vad. Sindija Druva), bērnu vokālais ansamblis “Zīļuki” (vad. Dace Starta), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vēveri” (vad. Sarmīte Vēvere) un senioru deju kopa “Ozols” (vad. Agita Seglicka).

Tuvāko amatiermākslas darbības sezonu laikā ikvienam novada iedzīvotājam būs iespēja noskatīties visu septiņu kultūras iestāžu veidotos stāstus, jo tie viesosies visos tautas namos, saieta namā un Stelpes pamatskolā. Jau šajā sezonā atkārtoti varēs iepazīties ar Vecumnieku tautas nama stāstu Stelpes pamatskolā 1. aprīlī plkst. 17. Savukārt, Stelpes amatiemākslas kolektīvu radīto koncertu Kurmenes pagasta iedzīvotāji varēs baudīt 22. aprīlī Kurmenes tautas namā.

Aicinām iedzīvotājus sakrāt savā pieredzē visus septiņus stāstus, aktīvi apmeklējot koncertus savā pagastā! Iepazīsim viens otru un veidosim Latvijas svētkus kopā!

Agrita Laudurga
Vecumnieku tautas nama vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA