Aktuāli

Turpinās koncertu cikls "Septiņi stāsti mūsu novadam"

15.09.2017

Jau pagājušajā pavasarī Vecumnieku novada iedzīvotājiem bija iespēja baudīt ļoti īpašus novada kultūras iestāžu gatavotus koncertus, kas veltīti mūsu mājām, mūsu novada pagastiem. Šajā rudenī koncertu cikls no jauna apceļos visu novadu.

Vecumnieku novadā aktīvi darbojas septiņas kultūras iestādes, kurās ik dienas mēģinājumus aizvada divdesmit deviņi amatiermākslas kolektīvi. Lai mēs labāk iepazītu mūsu novada cilvēku dažādos talantus un krāsainās personības un nostiprinātu iedzīvotāju piederības sajūtu novadam, tuvojoties Latvijas Valsts simtgadei, Vecumnieku novada kultūras iestādes rīko izbraukuma koncertus “Septiņi stāsti mūsu novadam”.

Lai mēs spētu kopīgi svinēt mūsu Latvijas simtgadi, mums no sākuma jāsvin savs novads, jāiepazīst savi kaimiņi un jāvienojas kopīgā patriotisma un piederības sajūtā. Katras kultūras iestādes – Vecumnieku, Misas, Bārbeles, Kurmenes un Skaistkalnes tautas namu, Valles saieta nama kā arī Stelpes pagasta amatiermākslas kolektīvi, gatavo savu koncertu – stāstu par savu pagastu, kuru izrādīt uz pārējām novada skatuvēm. Visi septiņi koncerti apceļos visas septiņas novada skatuves.

Aicinām ikvienu iedzīvotāju noskatīties visus koncertus un uzkrāt savā pieredzē visus septiņus stāstus par mūsu skaisto Vecumnieku novadu. 

Tuvākie cikla “Septiņi stāsti mūsu novadam” koncerti:

  • 23. septembrī plkst. 19 Stelpes pamatskolā – Skaistkalnes stāsts “Zem Skaistkalnes debesīm”,
  • 30. septembrī plkst. 19 Vecumnieku tautas namā – Vecumnieku stāsts “…bez ceļa piekusuma”.

Informācija par nākamajiem koncertiem būs pieejama Vecumnieku novada mājas lapā un informatīvajā izdevumā "Vecumnieku Novada Ziņas".

Agrita Laudurga,
Vecumnieku tautas nama vadītāja
28667825
vecumniekutn@vecumnieki.lv

 Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA