Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Informējam, ka Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir izstrādājis jaunus informatīvos materiālus:

Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta „Sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas pilnveide” (projekta Nr.9.2.2.2/16/I/001) ietvaros biedrība “Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem “ZELDA”” (RC ZELDA) no 2017. gada 1. jūlija nodrošina atbalsta personas pakalpojuma izstrādi un ieviešanu.

Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likums nosaka, ka Sociālajam dienestam ir jāadministrē pašvaldības budžeta līdzekļi, kas novirzīti sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanai. Ievērojot to, Sociālais dienests sniedz informāciju par tā darbību 2016. gadā.

Ņemot vērā pēdējā laika notikumus un saņemto informāciju, Vecumnieku novada domes Sociālais dienests aicina vecākus pievērst lielāku uzmanību bērnu gaitām un uzturēšanās vietām.

Liela loma iedzīvotāju veselības saglabāšanā un veselīga dzīvesveida veicināšanā ir pašvaldībai kā sabiedrībai vistuvāk esošajai valsts pārvaldes institūcijai. Tieši pašvaldības vislabāk pārzina savu iedzīvotāju veselības stāvokli, esošās problēmas un vajadzības, kā arī zina savas iespējas un resursus palīdzības nodrošināšanai.

Tuvojas vasara un skolēnu brīvlaiks, kad mūsu bērni daudz laika pavadīs pie dabas un mājokļos. Tāpēc būtu ieteicams ar bērniem kopīgi atkārtot galvenos pamata drošības jautājumus, atrodoties dažādās vidēs.

Šodien valsts portālā topošajiem vecākiem www.grutnieciba.lv atklāta digitālā versija īpašam kalendāram, kas palīdzēs Latvijas sievietēm ievērot savlaicīgu un regulāru medicīnisku aprūpi grūtniecības laikā. Ik gadu 15.maijs tiek atzīmēts kā Starptautiskā ģimenes diena, lai aicinātu sabiedrību rūpēties par ģimenes vērtībām un novērtētu tās nozīmību. Kalendāra autore ir ginekoloģe – endokrinoloģe, Dr. Astrīda Tirāne, tā izdevējs ir Roche akadēmija sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC). Kalendārs tapis ar projekta „Izglābsim 100 bērnus” gādību, kura galvenais mērķis ir veicināt perinatālās mirstības samazināšanu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933