Lapas karte

Draugiem

Vecumnieku novada dome aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu

Vecumnieku novada dome, reģistrācijas Nr.90009115957, aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu.

Darba pienākumi:

  • skaidrot plašsaziņas līdzekļos pašvaldības darbības pamatprincipus, lēmumu pieņemšanas procesu, novada attīstības vadlīnijas un iedzīvotāju lomu pašvaldības sekmīgā funkcionēšanā;
  • uzturēt komunikāciju ar pašvaldības mērķauditorijām, veidot un uzturēt pozitīvu novada tēlu
  • nodrošināt publicitāti pašvaldības organizētiem pasākumiem;
  • nodrošināt un sekmēt kvalitatīvas un efektīvas informācijas sniegšanu sabiedrībai, oficiālām iestādēm un plašsaziņas līdzekļiem par pašvaldības darbību, funkcijām, sniegtajiem pakalpojumiem;
  • apkopot un sagatavot publicēšanai pašvaldības struktūrvienību un iestāžu sniegto informāciju par plānotajām norisēm novadā;
  • piedalīties materiālu gatavošanā pašvaldības informatīvajam izdevumam „Vecumnieku Novada Ziņas”;
  • piedalīties pašvaldības interneta mājaslapas un citu Vecumnieku novada domes sociālo mediju profilu informācijas aktualizēšanā.

Prasības:

  • augstākā izglītība (vēlams sabiedrisko attiecību, žurnālistikas jomās);
  • izpratne par sociālajiem medijiem, izpratne par pašvaldības darbu;
  • teicamas latviešu valodas, labas krievu un angļu valodas prasmes;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, fotogrāfiju apstrādes datorprogrammas lietotāja līmenī);
  • vispusīgas zināšanas lietišķajā un literārajā sarakstē, lietvedībā un lietišķajā etiķetē, prasme gatavot publikācijas un preses relīzes;
  • izcilas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan individuāli, gan komandā, iniciatīva un orientācija uz rezultātu, spēja patstāvīgi organizēt darbu, precizitāte, prezentācijas spējas.

 Piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu un interesantu darbu;
  • iespēju strādāt radoši un inovatīvi;
  • profesionālu darba vidi, kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas;
  • sociālās garantijas;
  • izpalīdzīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • pilnu darba laiku (obligāta prasība).

Pieteikuma dokumentus (dzīves aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, kā arī izglītību apliecinošu dokumentu kopijas) iesniegt Vecumnieku novada domes Kancelejas nodaļas sekretārei-lietvedei Rīgas ielā 29, Vecumniekos vai sūtīt uz e-pastu  līdz 2018. gada 25. septembrim.

Uzziņas pa tālruņiem: 29462829, 29112464.

Informējam, ka pretendentu sniegtie personas dati tiek vākti un apstrādāti tikai personāla atlases vajadzībām uz darba sludinājumā norādīto vakanto amatu. Personas dati tiks nodoti Vecumnieku novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļai, kas vērtēs pretendenta atbilstību vakantajam amatam, un tiks glabāti vienu mēnesi pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Detalizētāku informāciju par personas datu apstrādi variet iegūt sazinoties ar Vecumnieku novada domes Kancelejas nodaļas personas datu aizsardzības speciālistu, rakstot uz e-pastu vai zvanot uz tālr.Nr.63933323.

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933