Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Šajā vasarā jau desmito reizi Cēsīs pulcēsies Latvijas zēnu kori. Salidojums notiks 1. jūnijā, piedaloties arī Misas vidusskolas zēnu korim, kurš pavisam nesen ieguvis spožus rezultātus Zemgales reģiona konkursā.

Cēsīs aizvadīti biedrības “Jaunatnes līderu koalīcijas” rīkotie semināri “Jauniešu migrācija. Izaicinājumi un ieguvumi darba ar jaunatni attīstībai”, kuros kopā tikās darbā ar jaunatni iesaistītās personas pašvaldībās, nevalstisko organizāciju, pašvaldību institūciju un izglītības iestāžu pārstāvji un jauniešu līderi, kas ikdienā strādā jaunatnes un/vai migrācijas jomā un paši jaunieši.

Arhitektūras un mediju centrā “H2O 6” 12. maijā notiks Latvijā pirmais fizikai veltītais festivāls “FIZMIX Eksperiments”, kurā bērni, jaunieši un arī vecāki varēs iepazīt eksaktās zinības daudzveidīgās un aizraujošās aktivitātēs. Dienas garumā festivālā bez maksas būs pieejama plaša izglītojoši izklaidējoša programma, kas ļaus uzzināt, kā uzbūvēt robotu, tikt pie savas zemūdenes, kādi fizikas likumi darbojas raķešu palaišanā, sportā, kulinārijā un ne tikai. Dienas noslēgumā koncertēs Markus Riva un Edavārdi.

Valles jauno dziedātāju konkursā «Pavasara cīruļi» pagasta saieta namā sestdien, 14.aprīlī, piedalījās mazie dziedātāji no Valles un Skaistkalnes. Bērni izpildīja divas dziesmas, vienlīdz pārliecinoši uzstājoties gan ar «a capella» jeb skaņdarbiem bez pavadījuma, gan klavieru vai ieraksta pavadījumā.

Latvijas jaunajiem vieglatlētiem mešanas disciplīnās sezonas atklāšanas sacensības kā ierasts organizē Aizkraukles Sporta skola. Šogad U18 (2001.-2002.g.dz.) un U20 (1999.-2000.g.dz.) sacensības notika 19. aprīlī.

LMT Autosporta Akadēmija (LMT AA), kas jau no 2011. gada nodarbojas ar jauno autosporta talantu atlasi un apmācību, izsludina kārtējo pieteikšanos stipendijām jauniešiem no 14 līdz 24 gadu vecumam. Pēc sekmīga starta atlases konkursā, kas noslēgsies 1. maijā, vairāki jaunieši 2018. gada laikā varēs saņemt kā materiālu, tā arī nemateriālu atbalstu savas autosportista karjeras attīstībai.

Šī gada 16. maijā kā ik gadu Skaistkalnē notiks dziedātāju, dejotāju un pūtēju orķestra svētki “Pavasaris Šēnbergā”, šoreiz valsts simtgades zīmē.

Ir sākusies pieteikšanās projektam „Satikšanās mūzikā”, kas no 19. līdz 26.augustam norisināsies Igates pilī. Projekta mākslinieciskā vadība šogad uzticēta dziedātājiem Antrai Stafeckai, Normundam Pauniņam un grupai „Otra puse”. Visi interesenti varēs pieteikties līdz 10.jūlijam, aizpildot anketu projekta mājaslapā.

28. aprīlī visa Latvija rīta cēlienā uzvilks darba cimdus un ņems darbarīkus, lai ar sparu un pozitīvu enerģiju sakoptu vidi sev apkārt. Aicinām atsaukties arī Vecumnieku novada jauniešus, jo kopā varam daudz vairāk! Turklāt, par cītīgu darbu Vecumnieku tautas nams un  Vecumnieku novada jauniešu dome rīko pēctalkas balli, uz kuru aicināti visi Lielās talkas jaunatnes dalībnieki.

Mecenāts Edvīns Samulis ir gandarīts par stipendiātu panākumiem un ik gadu apbalvo izcilākos fonda studentus sarīkojumā ,,Stipendija par izcilību’’. Šogad, 4. aprīlī, restorānā “Muusu” stipendijas tika piešķirtas jau vienpadsmito reizi. Starp 15 izcilniekiem bija arī skaistkalniete Kitija Mikalaucka. Meitene mācās Latvijas Universitātes 3. kursā par pirmsskolas izglītības pedagogu, un pasākumā saņēma 200 Eur stipendiju.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933