Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Lai arī no šī gada 1. janvāra obligāti E-veselības sistēmā izrakstāmas ir kompensējamo medikamentu receptes, Nacionālā veselības dienesta (NVD) rīcībā esoši dati liecina, ka arvien vairāk ārstu arī parastās receptes izvēlas izrakstīt elektroniski.

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka ir noslēdzies līgumu slēgšanas process ar ārstniecības iestādēm par valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem 2018. gadā.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) informē, ka saskaņā ar SPKC epidemioloģiskās uzraudzības datiem Vecumnieku novads ir iekļauts to teritoriju sarakstā, kurā ir visaugstākā saslimstība ar ērču encefalītu (ērču encefalīta endēmiskās teritorijas).

26. janvārī no plkst. 9.00 pie Vecumnieku tautas nama būs mobilais autobuss, kur bez maksas pieņems Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas speciālisti – bērnu alergologs/pneimonologs un oftalmologs.

Grūtniecība sievietei ir pārmaiņu laiks – gan fiziski, gan emocionāli. Šajā laikā ir nepieciešams parūpēties par fizisko sagatavotību, jo grūtniecība ir slodze ķermenim – mainās gaita un, augot bērniņam, mainās arī ķermeņa smaguma centrs.

16. novembrī no plkst. 10 līdz plkst. 17 Vecumniekos, Rīgas ielā 5 (pie tautas nama) būs iespēja veikt mobilo diagnostiku.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933