Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Blakus Vecumnieku tautas namam šodien, 11. aprīlī viesojās Mobilais veselības aprūpes centrs (MVAC) kopā ar okulistu un neirologu no Bērnu klīniskās Universitātes slimnīcas. Izbraukuma vizītē centrs sagaidījis 30 000. pacientu kopš savas darbības uzsākšanas 2011. gadā. Laimīgais apmeklētājs bija piecgadīgais Reinis Lielvalodis, kurš ārsta vizītē bija ieradies kopā ar trīsgadīgo brāli Matīsu un mammu Solveigu.

No šī gada aprīļa valsts apmaksātu muguras diska trūces operāciju var veikt ne tikai Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā, bet vēl sešās ārstniecības iestādēs visā Latvijā.

 Kas jādara, lai iegādātos e-recepšu medikamentus sev vai citam cilvēkam, piemēram, bērnam vai vecāka gadagājuma cilvēkam? Nacionālais veselības dienests apkopojis svarīgāko informāciju, kas jāņem vērā, aptiekā iegādājoties 

e-recepšu medikamentus.

No 2018.gada psihosociālā rehabilitācija onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem tiks nodrošināta kā valsts apmaksāts pakalpojums.

11. aprīlī no plkst. 9.00 pie Vecumnieku tautas nama būs mobilais autobuss, kur bez maksas pieņems Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas speciālisti – bērnu neirologs un oftalmologs.

Lai arī no šī gada 1. janvāra obligāti E-veselības sistēmā izrakstāmas ir kompensējamo medikamentu receptes, Nacionālā veselības dienesta (NVD) rīcībā esoši dati liecina, ka arvien vairāk ārstu arī parastās receptes izvēlas izrakstīt elektroniski.

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka ir noslēdzies līgumu slēgšanas process ar ārstniecības iestādēm par valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem 2018. gadā.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) informē, ka saskaņā ar SPKC epidemioloģiskās uzraudzības datiem Vecumnieku novads ir iekļauts to teritoriju sarakstā, kurā ir visaugstākā saslimstība ar ērču encefalītu (ērču encefalīta endēmiskās teritorijas).

26. janvārī no plkst. 9.00 pie Vecumnieku tautas nama būs mobilais autobuss, kur bez maksas pieņems Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas speciālisti – bērnu alergologs/pneimonologs un oftalmologs.

Grūtniecība sievietei ir pārmaiņu laiks – gan fiziski, gan emocionāli. Šajā laikā ir nepieciešams parūpēties par fizisko sagatavotību, jo grūtniecība ir slodze ķermenim – mainās gaita un, augot bērniņam, mainās arī ķermeņa smaguma centrs.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933