Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Kā katru pavasari, 13. aprīļa pievakarē Skaistkalnē norisinājās senioru balle “Vai Tev prāts?”. Tautas namā pulcējās vietējie un kaimiņu novadu vecākās paaudzes pārstāvji, lai satiktos un svinētu kopā būšanu.

Šodien, 24.aprīlī notika Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomes (LOSP) dārzkopības grupas sēde, kurā kopīgi ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID), Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) un Rīgas Centrāltirgus atbildīgajām personām diskutējām par esošo situāciju un kontrolēm tirgos, par importa un vietējās produkcijas īpatsvaru, kases aparātu lietošanas ievērošanu un priekšlikumiem tālākajai rīcībai.

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) jau septīto gadu pēc kārtas 17.maijā rīkos Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

LIAA Bauskas biznesa inkubators piedāvā atskatu par savu darbību aprīlī. Bijušas apmācības un semināri, uzņemti trīs jauni komersanti un ņemta dalība izstādē "Zemgales uzņēmēju dienas 2018".

Eiropas Padomes konkursam “Ainavas balva” no katras valsts drīkst pieteikt vienu kandidatūru, tādēļ Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) organizē nacionālo atlasi. Tās ietvaros tiks noteikts kandidāts, kurš Latviju pārstāvēs Eiropas mērogā.

Muzejā top ekspozīcija “Deviņdesmitie no simts”, kuru plānots atvērt apskatei novembra sākumā. Izstādes vizuālā materiāla papildināšanai ir nepieciešamas vairākas 20. gadsimta 80. gadu beigām un 90. gadiem raksturīgas lietas.

Ausekļu dzirnavu muzejs 12. maijā aicina tuvākus un tālākus ciemiņus uz kopā sanākšanu pavasara darbos. Šogad Sējas svētku uzsvars tiks likts uz koka amatniecību lauku sētā. Katram būs iespēja gan vērot, gan iemēģināt savu roku dažādos darbos, seno amatu prasmēs un izdarībās.

Visā valsts teritorijā no 27. aprīļa tiek izsludināts ugunsnedrošā laika posma sākums, ziņo Valsts meža dienests.

Šajā vasarā jau desmito reizi Cēsīs pulcēsies Latvijas zēnu kori. Salidojums notiks 1. jūnijā, piedaloties arī Misas vidusskolas zēnu korim, kurš pavisam nesen ieguvis spožus rezultātus Zemgales reģiona konkursā.

Cēsīs aizvadīti biedrības “Jaunatnes līderu koalīcijas” rīkotie semināri “Jauniešu migrācija. Izaicinājumi un ieguvumi darba ar jaunatni attīstībai”, kuros kopā tikās darbā ar jaunatni iesaistītās personas pašvaldībās, nevalstisko organizāciju, pašvaldību institūciju un izglītības iestāžu pārstāvji un jauniešu līderi, kas ikdienā strādā jaunatnes un/vai migrācijas jomā un paši jaunieši.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933