Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka ir noslēdzies līgumu slēgšanas process ar ārstniecības iestādēm par valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem 2018. gadā.

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, ka piedaloties ceļu satiksmē, tai skaitā arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

1. martā norisināsies Informatīvs pasākums par LIFE programmu - Eiropas Savienības atbalstu vides kvalitātes un klimata pārmaiņu inovatīvu un ilgtspējīgu uzlabojumu veikšanai. Pasākumā tiks skaidrotas LIFE programmas iespējas, nosacījumi, projektu sagatavošanas un iesniegšanas process, kā arī būs iespēja uzzināt sīkāk par LIFE programmas prioritārajām jomām, projektu veidiem un gan EK, gan nacionālā finansējuma saņemšanas procesu.

Kā ik katru gadu, arī šogad Pasaules Dabas Fonds (PDF) aicina svinēt Zemes stundu.

Laikā no 2018. gada 15. februāra līdz 3.aprīlim ieskaitot, valsts amatpersonām ir jāiesniedz kārtējā gada valsts amatpersonas deklarācija par 2017. gadu. Deklarācijas jāiesniedz elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS).  Atbilstoši VID rīcībā esošajai informācijai kārtējā gada deklarācija par 2017.gadu jāsniedz 57 676 valsts amatpersonām.

Ēnu dienā Vecumnieku novada domi apciemoja Skaistkalnes vidusskolas 9. un 10. klašu audzēkņi, kā arī divas Vecumnieku vidusskolas audzēknes.

Apgūt jaunus kulinārijas apvāršņus, mācīties runāt itāliski, pieradināt ausis pie nedzirdētas mūzikas – tā varētu raksturot 10. februāra vakaru kopā ar diviem brīvprātīgajiem no Itālijas. Šis bija jau otrais Vecumnieku novada jauniešu domes rīkotais pasākums dažādu kultūru iepazīšanas ciklā. Iepriekšējā tikšanās reizē varēja apgūt skaitļus svešvalodā, spēlējot itāļu bingo “Tombola”, kā arī iemācīties itāļu un nīderlandiešu alfabētu.

 Jaunā gada sākumā, kādā piektdienā saņēmu telefona zvanu no laikraksta “Bauskas dzīve” žurnālistes Ainas Uščas, ka, nākamajā pirmdienā, viņa vēlas apciemot Vecumnieku novada bibliotēkas.

«Divdesmit pieci mākoņi slīd zilās debesīs. Baltie pūkaiņi ir virs jūras, kur sākas Samsona ceļojums – iespējams, ka tas būs ceļojums uz Amazoni, kas to lai zina! Mākoņi virs pļavas, kurā ganās Govs. Pēc kāda kāruma savai sirdsdāmai iemaldījies Ezītis, kurš mīlēja slepeni. Koka paēnā paslēpies Puika, kas zīmēja kaķus. Uz audekla top kārtējais minka – tas ir Kaķēns margrietiņās, kam miegā kā kinolentē slīd Pasaka par peļu pili.

Latvijas Nacionālā bibliotēka sākusi jaunu Skaļās lasīšanas sacensību. 11-12 gadus veci 5.-6 klašu skolēni visā valstī gatavojas aizraujošam konkursam, kas notiek skolās un bibliotēkas.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933