Aktuālais

Aicina pieteikties nometnei “Veselīgais novadnieks”

20.07.2017

Vecumnieku novada dome īsteno Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts). Projekta ietvaros Vecumnieku novada bērniem un jauniešiem t.sk. no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm vecumā no 11–18 gadiem tiks nodrošināta iespēja piedalīties bezmaksas nometnē “Veselīgais novadnieks”. Nometnē tiks nodrošināta iespēja piedalīties 35 bērniem un jauniešiem, kuri ir deklarēti Vecumnieku novadā.

Nometne “Veselīgais novadnieks” notiks no 7.–11. augustam. Nometnes ilgums – 4 diennaktis.

Pieteikšanās uz nometi no 14. jūlija–27. jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/1WcMNhP3vWKZd3LhEVmONobGdBa7MOGzNcSKtcZjHWps/edit vai zvanot pa tālruni 63920596 (Dace Šileika) vai 63976733 (Ina Jankeviča).

Dalībnieki nometnei tiks reģistrēti rindas kārtībā pēc pieteikšanās dalībai nometnē.

Informācija par nometni:

Lai veicinātu bērniem veselīgu dzīves veidu un veselīgus ēšanas paradumus, projekta ietvaros tiek organizēta vasaras nometne. Nometnes ietvaros paredzētas dažādas aktivitātes, kas rosinās mērķgrupu uz veselīga uztura lietošanu ikdienā, kā arī veselīga dzīves veida popularizēšanu, savstarpējo komunikāciju un sadarbību. Nometnes laikā tiks piesaistīti vairāki speciālisti, kuri bērniem vadīs gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Lai nodrošinātu bērnu un jauniešu nokļūšanu uz/no pasākuma, tiks nodrošināts transports.

Informācija par projektu:

Mērķis – nodrošināt pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Vecumnieku novada iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga aktivitātes.

Projektā tiek definēti papildus efektivitātes rādītāji, lai veicinātu sabiedrības veselības paradumu maiņu, aktivitātes tiks vērstas balstoties uz sekojošiem rādītājiem:

  • Veselīga uztura lietošanas veicināšana;
  • Atkarību izraisošo vielu un procesu izplatības samazināšana;
  • Fizisko aktivitāšu veicināšana;
  • Garīgās veselības veicināšana;
  • Reproduktīvās veselības veicināšana;
  • Slimību profilakses uzlabošana.

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 realizācijas termiņš ir 2019. gada decembris. Projekta kopējās izmaksas: EUR 106 895.00, no tām 85% ir ESF finansējums un 15% valsts budžeta finansējums.   

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA