Aktuālais

Bārbelē un Vecumniekos notiks nodarbības par fiziskajām aktivitātēm

27.11.2017

27. novembrī plkst. 17 Bārbeles tautas namā ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros tiek organizēta nodarbība “Fiziskās aktivitātes kā medikaments”. Nodarbību vadīs ergoterapeits, fizisko aktivitāšu fiziologs, Rīgas Stradiņa universitātes doktorants, Rīgas Stradiņa universitātes fakultātes lektors Rūdolfs Cešeiko.

Nodarbība paredzēta divās daļās – pirmajā daļā lektors sniegs teorētisko informāciju, kā uzlabot veselību un 2. daļā tiks demonstrēti praktiski piemēri, kādas aktivitātes iekļaut savā ikdienā, lai fiziskās aktivitātes mūsu veselībai būtu kā medikaments.

Uz nodarbībām iepriekš nav jāpiesakās! Nodarbības tiek organizētas kā atvērtās grupas nodarbības, kurās var piedalīties gan pieaugušie, gan bērni.

8. decembrī nodarbība “Fiziskās aktivitātes kā medikaments” tiks organizēta Vecumnieku pagastā. Sīkāka informācija sekos.

Aktivitātes tiek finansētas no Eiropas Sociālā fonda struktūrfondu līdzekļiem (85%) un valsts budžeta (15%). Kopējās projekta izmaksas sastāda 106 895,00 EUR. Projekta īstenošanas termiņš ir 2019. gada 31. decembris.

Sīkāka informācija pieejama, zvanot Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai pa tālr. 63920596.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA