Aktuālais

Izmaiņas peldbaseina apmeklējuma kārtībā

10.11.2017

Foto: www.daugmalemc.lv

Vecumnieku novada dome no šī gada septembra līdz 2018. gada aprīlim iedzīvotājiem nodrošina iespēju apmeklēt peldēšanas t.sk. ūdens aerobikas nodarbības ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros. Pamatojoties uz to, ka no iedzīvotājiem saņemam daudz telefona zvanu saistībā ar to, ka dažādu apsvērumu dēļ nepaspēj pieteikties peldbaseina apmeklējumam, Vecumnieku novada dome nosaka ierobežojumu peldbaseina apmeklējumam.

Informējam, ka iedzīvotājiem, kas no septembra līdz novembrim ir piedalījušies 8 un vairāk peldēšanas t.sk. ūdens aerobikas nodarbībās, lūgums uz nākošajām nodarbībām, t.i. no decembra līdz aprīlim nepieteikties! Būsim saprotoši un dosim iespēju apmeklēt nodarbības arī citiem iedzīvotājiem!

Iedzīvotāji, kas vēlas noskaidrot, cik peldbaseina apmeklējuma reizes ir izmantojuši no septembra līdz novembrim, zvanīt Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai, tālr. 63920596.

Atgādinām, ka pieteikšanās peldbaseina apmeklējumam notiek elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama pašvaldības mājas lapā www.vecumnieki.lv. Peldbaseina apmeklējumam projekta ietvaros tiek nodrošināts bezmaksas transports Vecumnieki – Daugmale – Vecumnieki.

Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda (ESF) struktūrfondu līdzekļiem (85%) un valsts budžeta (15%). Kopējās projekta izmaksas sastāda 106 895,00 EUR. Projekta īstenošanas termiņš 2019. gada 31. decembris.

Sīkāka informācija pieejama, zvanot Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai pa tālr. 63920596.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA