Aktuālais

Novadā remontdarbi rit pilnā sparā

12.07.2017

Foto: Ieva Pankrate

Vecumnieku novadā šajā laikā norit aktīvi un saspringti remontdarbi.

Daudzviet laikapstākļi ievieš savas korekcijas, piemēram, paredzētajā bruģa ieklāšanas vietā Vallē izveidojies dīķis, tāpat citviet lielais nokrišņu daudzums kavē darbus. 

Tikmēr skolās bērnu kņadu vasaras brīvlaikā nomainījuši celtnieku radītie trokšņi un rosība. Misas vidusskolā strādnieki cītīgi darbojas, lai ķīmijas un matemātikas klases būtu pievilcīgas un ērti lietojamas gan pedagogiem, gan skolēniem. Savukārt pie sporta zāles esošās telpas tiek pārveidotas treneru ērtībām, ierīkojot dušu, tualeti un atpūtas telpu.

Vecumnieku vidusskolā jaunu elpu iegūst foajē, un divās klasēs tiek veikts kosmētiskais remonts. Skolas sporta zāle nākotnē sportistiem būs siltāka aukstajos mēnešos, jo tiek nomainīti radiatori un izveidota siltumtrase. Drīzumā tiks veikta sporta zāles fasādes vienkāršotā atjaunošana.

Jaunu veidolu iegūst Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas zāle, kas, domājams, pozitīvi ietekmēs arī mūziķu instrumentu skanējumu un mākslinieku radošumu. Turpat celtnieki ķer mirkļus bez lietus, lai varētu salabot jumtu un notekas.

Pārvērtības notiek Stelpes pamatskolā, kur ķīmijas kabinets pārtop par zēnu darbmācības kabinetu. Zīmēšanas kabinetā veikts kosmētiskais remonts, vēl savu kārtu gaida puišu un meiteņu tualetes.

Arī Vallē celtnieki nelabvēlīgajos laikapstākļos cīnās ar jumta nomaiņu. Internātskolā tiek veikti atkārtoti remontdarbi skolēnu dušas un tualetes telpās, kur bija nepieciešami nelieli uzlabojumi. Iekavēti darbu izpildes termiņi klasēs, celtnieki sūrojas, ka lielā mitruma dēļ viss slikti žūst, tāpēc darbi nevedas.

Notiek Skaistkalnes vidusskolas ēdnīcas fasādes atjaunošana, daudz diskutējot par īstās krāsas izvēli.

Jau kādu laiku Bārbeles parkā darbojas celtnieki, kur projekta ietvaros plānots izbūvēt nojumi brīvdabas estrādei, ierīkot tualetes un apgaismojumu, gājēju celiņus un veikt teritorijas labiekārtošanu.

Skaistkalnē celtnieki darbojas, lai mājai Sporta ielā 1, ko vietējie sauc par “skolotāju māju” salabotu jumta segumu. Tāpat Skaistkalnes pagasta pārvaldniece Ineta Skustā gaida sava darba kabineta pārvērtības.

Vecumniekos uzsākta gājēju celiņu atjaunošana Skolas ielā. Kāda iedzīvotāja, kas ikdienā izmanto šo maršrutu, pauda savu sajūsmu un atbalstu remontdarbiem, jo šis celiņš esot ievērojami novecojis.

Remontdarbu norises vietas kopā ar Domes pārstāvjiem tika apzinātas 11. jūlijā. Novēlu izturību būvuzraugam, skolu direktoriem un pagasta pārvalžu vadītājiem, kas seko līdzi pārmaiņām, jo šis sarežģītais process ir jāveic, lai tiktu līdz kvalitatīvam, teicamam vēlamajam rezultātam. Lai celtniekiem labvēlīgi laikapstākļi un darbi vedas no rokas!

Ieva Pankrate,
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja

 

Attēlu secība:
Vecumnieku vidusskolas foajē remontdarbi (raksta galvenais att.),
Vecumnieku vidusskolas klases remonts,
Vecumnieku vidusskolas sporta zāles radiatoru nomaiņa,
Mūzikas un mākslas skolas zāles pārvērtības,
Misas vidusskolas ķīmijas kabineta izveide,
remontdarbi telpā pie Misas vidusskolas sporta zāles,
Skolas ielas gājēju celiņa remonts,
Stelpes pamatskolas zēnu darbmācības kabineta izveide,
Stelpes pamatskolas zīmēšanas kabinets,
Bārbeles brīvdabas estrādes labiekārtošana,
Skaistkalnes "skolotāju mājas" jumta renovācija,
Skaistkalnes vidusskolas ēdnīcas fasādes atjaunošana,
remontdarbi Valles internātskolā,
Valles vidusskolas klases remonts,
Valles vidusskolas jumta labošanas darbi.Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA