Aktuālais

Sāksies Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa

07.11.2017

Vecumnieku kafejnīca "CAFE+" šogad piedalās pasākumā "Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa", kas norisināsies jau piekto gadu. Šajā reizē piedalīsies astoņi ēdināšanas uzņēmumi no Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novadiem un Bauskas Motormuzejs.

Patriotiskās kafejnīcu nedēļas norises laiks: no 11. līdz 19. novembrim.

Kafejnīcās un restorānos tiks piedāvāti divi ēdienu komplekti, kuru cena ir 10,00 EUR. Tos nogaršojot, varēs piedalīties izlozē un laimēt kafejnīcu sarūpētas dāvanu kartes. Ja kāds vēlēsies nogaršot kādu ēdienu atsevišķi, tad to būs iespējams nopirkt par īpašu cenu, taču par šo vienu ēdienu nevarēs iesniegt akcijas vizītkarti dāvanu kartes iegūšanai.

"CAFE+" apmeklētājiem piedāvās sātīgo novembra zupu, pamatēdienā – grūbu risoto ar ribiņām. Akcijas ēdienkartē iekļauta arī Zemgales ābolu sula un deserts – buberts ar mājas ķīseli.

KAFEJNĪCU PIEDĀVĀJUMS

Lai iegūtu dāvanu karti, nav jāapmeklē noteikts minimālais kafejnīcu daudzums, tā var būt arī viena vieta ar nobaudītu vienu ēdienu komplektu 10,00 EUR vērtībā. Katrā vietā, kura piedalās šajā pasākumā, būs akcijas “burka”, kurā pēc ēdiena komplekta nobaudīšanas varēs atstāt akcijas “vizītkarti” (norādot vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pastu, uzrakstot vēlējumu Latvijai vai uzņēmumam). Lielāka varbūtība tikt pie dāvanu kartes būs tiem, kuri paviesojušies vairākās vietās un nobaudījuši īpašos šīs nedēļas ēdienu komplektus.

Vizītkarti drīkst iesniegt visas personas bez vecuma un darba vietas ierobežojuma, pamatnosacījums – jānobauda konkrētais patriotiskās nedēļas ēdiens 10,00 EUR vērtībā. Par citu kafejnīcas ikdienas ēdienu vizītkarti nevarēs iesniegt. Dāvanu ieguvēji tiks noskaidroti 22. novembrī.

DALĪBAS NOTEIKUMI

Patriotiskās nedēļas mērķis ir veicināt iedzīvotāju patriotismu, iesaistot tos Latvijas valsts dzimšanas dienas svinībās, kā arī sekmējot nesezonas tūrisma piedāvājuma attīstību Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novados un vienlaicīgi atbalstot vietējo uzņēmējdarbību.

Katrīna Antonova,
Sabiedrisko attiecību nodaļas redaktore
29346403Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA