Aktuālais

Vecumnieku novada dome aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu

09.01.2018

Vecumnieku novada dome aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu, kas papildinātu Sabiedrisko attiecību nodaļas komandu, kurā jau darbojas nodaļas vadītāja un datoroperators. Darba attiecības varēs uzsākt uzreiz pēc līguma parakstīšanas.

Darba pienākumi:

  • pārzināt Vecumnieku novada Domes struktūru un darbības virzienus, orientēties Domes darba aktualitātēs;
  • skaidrot plašsaziņas līdzekļos pašvaldības darbības pamatprincipus, lēmumu pieņemšanas procesu, novada attīstības vadlīnijas un iedzīvotāju lomu pašvaldības sekmīgā funkcionēšanā;
  • uzturēt komunikāciju ar pašvaldības mērķauditorijām, veidot un uzturēt pozitīvu novada tēlu;
  • nodrošināt publicitāti pašvaldības organizētiem pasākumiem;
  • plānot, konsultēt, vadīt un koordinēt sabiedrības informēšanas un aptaujas kampaņas;
  • nodrošināt un sekmēt kvalitatīvas un efektīvas informācijas sniegšanu sabiedrībai, oficiālām iestādēm un plašsaziņas līdzekļiem par pašvaldības darbību, funkcijām, sniegtajiem pakalpojumiem;
  • apkopot un sagatavot publicēšanai pašvaldības struktūrvienību un iestāžu informāciju par gaidāmajām norisēm novadā;
  • piedalīties materiālu gatavošanā pašvaldības informatīvajam izdevumam „Vecumnieku Novada Ziņas”;
  • piedalīties pašvaldības interneta mājas lapas un citu Vecumnieku novada domes sociālo mediju profilu informācijas aktualizēšanā.

Prasības:

  • augstākā izglītība (vēlams sabiedrisko attiecību, žurnālistikas jomās);
  • teicamas latviešu valodas, labas krievu un angļu valodas prasmes;
  • vispusīgas zināšanas lietišķajā un literārajā sarakstē, lietvedībā un lietišķajā etiķetē;
  • izcilas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan individuāli, gan komandā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • prasmes gatavot publikācijas un preses relīzes, strādāt ar foto apstrādes datorprogrammām lietotāja līmenī;
  • prezentācijas spējas;
  • izpratne par sociālajiem medijiem;
  • izpratne par pašvaldības darbu un procesiem;
  • iniciatīva un orientācija uz rezultātu, spēja patstāvīgi organizēt darbu, precizitāte.

Piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu un interesantu darbu;
  • iespēju strādāt radoši un inovatīvi;
  • profesionālu darba vidi, tālākizglītības kursu iespējas;
  • sociālās garantijas;
  • izpalīdzīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • pilnu darba laiku (obligāta prasība).

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli, kā arī izglītību un kvalifikācijas kursus apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt Vecumnieku novada domes kancelejas nodaļā pie sekretāres Rīgas ielā 29, Vecumniekos vai sūtīt uz e-pastu vecumnieki@vecumnieki.lv līdz 2018. gada 23. janvārim. (Pilns amata apraksts pretendentiem pieejams, sūtot e-pasta pieprasījumu uz vecumnieki@vecumnieki.lv). Uzziņas pa tālruni: 29462829; 29112464.

Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *

CAPTCHA